یاسین محمد علی | مدرس آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یاسین محمد علی هستم مدرس زبان انگلیسی مکالمه از سال 85 در حال تدریس زبان انگلیسی در تهران هستم به صورت خصوصی و گروهی در آموزشگاه های مختلف زبان انگلیسی در تهران و در منازل.

در این مدت از پایه تا پیشرفته با روش های جدید آموزشی به صورت مکالمه مور تدریس کردم و تمرکز اصلی بنده روی شنیدار و گفتار زبان آموزانم بوده است.

در کلاس های گروهی محیط های شبیه ساز را برای شاگردانم درست کردم تا آنها اعتماد به نفس لازم را برای صحبت کردن در جمع داشته باشند.

من در تدریس منظم و دقیق هستم و در مباحثی که تدریس می کنم تسلط کامل دارم.

در کلاس های خصوصی که با شاگردانم که بیشتر آنها قصد مهاجرت را دارند به صورت گام به گام پیش می روم و تمام تلاشم همزمانی آموزش گرامر و مکالمه زبان انگلیسی است.

در برخی از کلاس ها که برای افراد سطح متوسط برگزار می کنم برای شروع به:

تمرین مهارت listening
تمرین مهارت writing
تمرین مهارت speaking
تمرین مهارت reading

به طور همزمان می پردازم.

در سطح پیشرفته نیز روی لهجه آمریکایی زبان آموزان کار می کنم.

من به سری کتاب های American English File تسل کاملی دارم که مناسب تدریس زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا پیشرفته است.

در مدتی که با آموزشگاه های زبان تدریس داشتم با تمام شاگردانم در کلاس انگلیسی صحبت می کردم اما یک مکالمه هدفمند برای مثال از قبل صحبتی را آماده می کردم که در آن کلمات شکار ، شکارچی ، دام خیلی به کار رفته بود و در ابتدای مکالمه آن کلمات را به شاگردانم آموزش می دادم و بعد شروع به صحبت می کردم و وقتی زبان آموزان با ترکیب معلومات قبلی و با دانستن همان چند کلمه جدیدی که یاد گرفتند می توانستند معنی حدودی جملات را بفهمند اعتماد به نفس آنها بیشتر می شد و برای تمرین به آنها 5 کلمه جدید در مورد موضوعی خاص آموزش می دادم و از آنها می خواستم با استفاده از همان کلمات یک پاراگراف لکچر بنویسند.

روش ها و کتاب های متفاوتی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد و همه انها برای افراد متفاوتی طراحی شده اند و این وظیفه معلم است که تشخیص دهد از چه کتاب و چه روشی برای تدریس زبان استفاده کند بهتر است.

من مجموعه کامل tactics for listening را نیز تدریس کردم و این کتاب پیشنهاد یکی از شاگردانم برای تدریس به او بوده است اما در ادامه راه با توجه به توانایی های شاگردم کتاب را تغییر دادم و نتیجه بسیار بهتر بوده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن