یاسر میری | فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی

یاسر میری هستم فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی در حال حاضر معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی دوازدهم هستم سابقه تدریس ۱۰ ساله در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارم.

روی تمام مفاهیم زبان پایه دوازدهم مسلطم و تمام نکات مهم اعم از گرامر و ترجمه زبان انگلیسی این پایه را با دانش آموزان کار می کنم به مدت هفت سال است که معلم رسمی آموزش و پرورش در درس زبان انگلیسی هستم.

به همین دلیل در تدریس دروس زبان پایه های دبیرستان قدرت انتقال بالایی دارم در تدریس زبان کاملاً خلاقم و مفاهیم گرامری را به زبان ساده به دانش آموزان توضیح می دهم مفاهیم گرامری زبان برای دانش آموزان معمولا در مدرسه خوبی جا نمی افتد و بهتر است این مسئله در تدریس خصوصی برای دانش آموز تفهیم شود.

من در تدریس زبان در پایه های دهم تا دوازدهم برای هر جلسه ارائه می‌دهم و هم دانش آموز و هم والدین او را در جریان روند تدریس قرار می دهم البته با توجه به انتظارات دانش آموز و مهارت او نوع تدریس بنده نیز متفاوت است همچنین پلنی که ارائه می‌دهم با توجه به سطح دانش آموزان است.

از نظر من در یادگیری زبان تکرار و تمرین بسیار مهم است اما اگر معلم زبان نتواند مفاهیم را از پایه به دانش آموز با زبان آموز آموزش دهد دانش آموز هر سال همان روش های اشتباه گذشته را تکرار می کند. پاکسازی اشتباهات گذشته توسط معلم جدید بسیار سخت است زیرا در دانش آموز به دلیل تکرار و تمرین تبدیل به یک عادت شده است پس انتخاب معلم خصوصی در شروع آموزش زبان بسیار اهمیت دارد زیرا اگر مطالب به طور غلط در ذهن دانش آموز جا بیفتد درست کردن آن به اندازه یاد دادن یک زبان جدید وقت می‌برد.

در برخی از اوقات از ویدیو و پادکست برای تفهیم بهتر مطالب زبان استفاده می کنم و در نهایت اینکه پشتکار دانش آموز و علاقه او برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است و سرعت یادگیری هر شخص بستگی به تمرین هر شخص بعد از آموزش معلم است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن