نیوشا قاسمی | مدرس خصوصی زبان انگلیسی

نیوشا قاسمی هستم مدرس خصوصی زبان انگلیسی، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم و بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این زمینه دارم.

در خصوص آموزش زبان انگلیسی برای کسانی که علاقمند هستند که به این زبان مسلط باشند باید بگویم اولین قدم خواستن است، وقتی شما بخواهید کاری را انجام دهید مطمئنا موفق میشوید تا به خواسته تان برسید، البته روش های مختلفی پیش روی شما قرار دارد، از جمله خودآموزی، آموزش خصوصی زبان انگلیسی و حضور در موسسات آموزشی، از آنجایی که اکثر ما آشنایی نسبی با زبان انگلیسی داریم در صورتی که انگیزه و تلاش کافی داشته باشیم و قادر باشیم برنامه ریزی درستی انجام دهیم و مهمتر از همه به یک منبع خوب دسترسی داشته باشید میتوانید به صورت خودآموز اقدام به آموزش کنید.

اگر قصد خودآموزی دارید من دو منبع به شما پیشنهاد میکنم کتاب Practical English Usage برای یادگیری گرامر و قواعد انگلیسی و کتاب Vocabulary In Use برای یادگیری لغات و اصطلاحات جهت مکالمه فوق العاده کاربردی است.

در صورتی که زمان کافی برای شرکت در کلاس های گروهی را داشته باشید میتوانید از مزایای این گونه کلاسها بهره مند شوید، شرکت در کلاس های گروهی به شما اجازه میدهد تا در یک اجتماع کوچک آموزش را پیش ببرید و به این ترتیب به نقاط ضعف و قوت خود بیشتر مسلط شوید. از طرفی کلاسهای گروهی اعتماد به نفس شما را برای مکالمه بالا میبرد.

آموزش خصوصی نیز برای کسانی که وقت حضور در کلاسهای گروهی را ندارند و از طرفی نیاز به آموزش فوری دارند بسیار مناسب است، البته من شخصا این نوع آموزش را برای کسانی که قصد مهاجرت، تجارت و یا تحصیل در کشور انگلیسی زبان دارند پیشنهاد میکنم.

فراموش نکنید در صورتی که میخواهید تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشید باید به صورت همزمان مکالمه و گرامر را پیش ببرید تا بتوانید از تمام مهارت های گفتاری و گرامری بهره ببرید.

این روزها تماشای فیلم زبان اصلی یکی از پیشنهادات عمده برای یادگیری بهتر لغات و جملات محاوره ای است، شما نیز میتوانید با تماشای فیلم و انیمیشن جملات و لغات بیشتری یاد بگیرید. این کار علاوه بر یادگیری لغات و مصطلحات قدرت شنوایی و درک شما را نیز بالا میبرد و کمک میکند تا لیسنینگ قوی تری داشته باشید.

در هر صورت آنچیزی که شما را به تسلط زبان انگلیسی میرساند انگیزه و تلاش مستمر شما در کنار آموزش است. تنها در این صورت است که میتوانید به راحتی در راهی که قدم گذاشته اید موفق باشید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن