هانیه واثقی | مدرس خصوصی زبان انگلیسی

هانیه واثقی هستم مدرس خصوصی زبان انگلیسی در مقاطع عالی. دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران هستم.

مدت 20 سال است که به زبان انگلیسی تسلط کامل دارم و در مقاطع مختلف سنی سابقه تدریس داشته ام.

در خصوص آمادگی زبان آموزان برای امتحاناتی مثل IELTS و TOFEL باید بگویم، راه های زیادی برای آمادگی وجود دارد از جمله استفاده از کتاب های خودآموز و تعیین سطح، استفاده از کلاس های گروهی موسسات مشهور و همچنین استفاده از مدرسین و کلاس های خصوصی یا نیمه خصوصی. انتخاب در این مورد یک امر حیاتی برای کسانی است که به نمره این امتحانات نیاز دارند.

تجربه به من نشان داده است که برای اشخاصی که به دنبا ل آمادگی برای IELTS و TOFEL هستند و یا قصد مهاجرت به کشورهای غربی انگلیسی زبان را دارند و یا به دلایل شغلی و تحصیلی باید به زبان انگلیسی مسلط باشند بهترین انتخاب کلاس های خصوصی است. اگرچه ممکن است هزینه این کلاس ها نسبت به شرکت در کلاس های عمومی موسسات آموززشی به مراتب بیشتر باشد اما باید در نظر داشت که نتیجه بدست آمده نیز قابل مقایسه نخواهد بود.

استفاده از مدرس خصوصی زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا به راحتی نقاط ضعف و قوت خود را درک کنید و بتوانید در راه رفع و تقویت آنها بکوشید. از طرفی میتوانید مباحث مهم تر را در جلسات بیشتری بگذرانید و مکث کوتاهی روی مباحثی داشته باشید که بر آنها مسلط هستید. به عبارت دیگر انتخاب روز و ساعت شروع و پایان کلاس برعهده خود شماست و می توانید هر زمان که تمایل و تمرکز دارید از وقتتان برای آمادگی بیشتر استفاده کنید.

انتخاب یک مدرس با تجربه، مسلط و حرفه ای به شما کمک می کند تا در زمان کم به تسلط دلخواه خود به زبان انگلیسی برسید. استفاده از کتاب ها و آزمون های مشابه آزمون IELTS و TOFEL درکنار یک مدرس حرفه ای می تواند شیوه صحیحی برای آمادگی بیشتر باشد.

از طرفی اگر قصد مهاجرت دارید و یا می خواهید در کوتاه مدت به زبان انگلیسی مسلط شوید استفاده از کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی به شما اجازه می دهد تا در مدت زمان کمتر با مباحث مهم و حیاتی در بدو ورود به کشورهای انگلیسی زبان آشنا شوید. من فکر می کنم یک مدرس با تجربه این قابلیت را دارد که شما را مهیای رویارویی با یک جامعه کاملا بیگانه از نظر فرهنگی و زبانی کند.

اگرچه در حال حاضر موسسات آموزشی مطرح و با تجربه ای هم در خصوص آموزش زبان انگلیسی در تهران فعال هستند اما متد آموزشگاه ها غالبا بر اساس آموزش بلند مدت پی ریزی شده است و شرکت در کلاس ها برای کسانی که وقت زیادی برای یادگیری ندارند جز اتلاف وقت و هزینه چیز دیگری نیست.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن