مونا اکبری | دبیر با تجربه زبان

مونا اکبری هستم معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی نهم در منزل به مدت ۸ سال است که در تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت می‌کنم و تجارب زیادی را در این راه کسب کردم.

از ۶ سال اخیر در آموزشگاه های مختلف تهران به عنوان معلم زبان انگلیسی در کلاس های خصوصی و گروهی تدریس دارم.

دو سال نیز در یک مدرسه غیر دولتی معلم زبان انگلیسی نهم بودم من خودم به شدت به زبان انگلیسی علاقه مندم و با ذوق و شوق خاصی زبان انگلیسی را تدریس می کنم به مطالب درسی زبان انگلیسی نهم کاملا مسلطم مفاهیم گرامری را به زبان ساده به دانش آموزان توضیح می دهم به طوری که آنها بتوانند واقعا نحوه جمله سازی را در ذهنشان تجسم و ترسیم کنند برای بعضی از زبان آموزان از تصاویر استفاده می کنم و حتی برای مکالمه های خاص پاورپوینت های ویژه ای را آماده کردم تا در صورت نیاز به زبان آموزان آموزش با پاورپوینت را ارائه دهم. برخی از زبان آموزان از طریق شنیدن بهتر زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند و سعی می‌کنم که آنها را به صورت پادکست ارائه بدهم و برای آنها نیز بخشی از مکالمات مهم را به صورت پادکست باعث تکرار و تمرین زیاد می‌شود آماده کرده‌ام.

معمولاً از مثال های کاربردی نیز در ترجمه ی زبان انگلیسی برای دانش آموزان نهم و زبان آموزان استفاده می کنم سعی می کنم همیشه به دانش آموزان در هر پایه ای که هستند بالاتر از سطح کتاب درسی آنها آموزش دهم تا مطمئن شوند نمره بسیار بالایی را در درس زبان خود در مدرسه خواهند گرفت.

برای برخی از افراد که فقط می‌خواهند مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرند آنها را درگیر حواشی زبان نمی کنم و سعی می‌کنم که تمرکز آنها را روی هدفی که دارند بیاورم ضمن اینکه این کار باعث صرفه جویی در وقت آنها می‌شود به آنها اعتماد به نفس داده زیرا به سرعت مطالب مکالمه را برای هدفی که دارند یاد می گیرند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن