مهراب شیرمحمدی | یادگیری واژگان انگلیسی با بهترین روش

اینجانب مهراب شیرمحمدی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارنده مدرک تافل و آیلتس به مدت چهار سال است که کتاب های مهم زبان انگلیسی را تدریس می کنم در تمام سنین و حتی پایه دو سال نیز به صورت حرفه‌ای با روشی فوق العاده و بدون نیاز به یادگیری گرامر به زبان آموزان در ۴۰ جلسه آموزش می‌دادم.

با دو موسسه نیز برای فروش بسته های آموزشی زبان انگلیسی و مکالمه همکاری داشتم و تکنیکهای جدید را در این بسته های آموزشی ارائه دادم.

به طور کلی سبک تدریس خصوصی زبان انگلیسی بند برای کسانی است که قصد دارند زبان انگلیسی را عمیق بیاموزند و به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند شود بنده در تدریس خصوصی زبان انگلیسی کمک به یادگیری واژگان انگلیسی با بهترین روش و کمترین زمان ممکن به زبان آموزان می کنم و همچنین به آنها آموزش می‌دهند که چطور متون زبان انگلیسی را ترجمه کنند.

مهارت های بنده در تدریس زبان تقویت مهارت های چهارگانه و تدریس کلیه سطوح از ابتدایی تا دانشگاه و آمادگی جهت کنکور از مبتدی تا پیشرفته با بهترین متد و کارآمد ترین کتاب های آموزشی و کمک آموزشی است.

بنده حتی تجربه خیلی خوبی در تدریس زبان انگلیسی به کودکان دارم و متدهای نیز در این تدریس استفاده می کنم.

بنده سابقه تدریس موفق در آموزشگاه های معتبر تهران را دارم و در هر سطحی که باشید و هر کتاب و شیوه‌ای که مدنظر شما باشد برای بنده در تدریس زبان هیچ مشکلی نخواهد داشت.

در تدریس زبان انگلیسی به دانش آموزان بسیار منظم هستم و خودم به زبان انگلیسی علاقمندم و همیشه پیگیر وضعیت درسی دانش آموزانم هستم در آنها ایجاد علاقه می کنم و مفاهیم آموزشی را به زبان ساده و گرامری را نیز همینطور با آنها آموزش می‌دهم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن