مهدی مجرد | آموزش زبان انگلیسی برای دریافت آیلتس دانش آموزی

مهدی مجرد هستم کارشناس مدیریت صنعتی با ۲ سال سابقه در تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم و ۱۲ سال سابقه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به نوجوانان.

در این مدت ۱۲ سال با اموزشگاه های مختلف زبان انگلیسی همکاری داشتم.

من در سن ۱۸ سالگی موفق به دریافت مدرک آیلتس شدم.

در حال حاضر به غیر از تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم بر روی آموزش زبان انگلیسی برای دریافت آیلتس دانش آموزی تمرکز دارم.

در کار تدریس زبان انگلیسی صبر و حوصله بسیار زیادی دارم.

از نظر من معلم زبان انگلیسی برای انتقال مطالب باید بسیار حوصله کند زیرا همه دانش آموزان به طور برابر زبان انگلیسی را یاد نمی گیرند و تمرین هم نمی کنند.

بنده برای توضیحات گرامری و یا درک مطلب همیشه در حال یافتن ساده ترین روش ها برای آموزش بهتر هستم.

از مثال های کاربردی و مسائل روزمره برای مثال اینستاگرام استفاده می کنم تا دانش آموزان کاربرد یادگیری یک زبان جدید را از نزدیک حس کنند.

در صورت وجود امکانات از ابزار کمک آموزشی نیز استفاده می کنم.

منابع صوتی و تصویری مختلفی را برای آموزش بهتر در این مدت جمع آوری کردم.

برای مثال برای تمام مباحث کتاب زبان انگلیسی پایه یازدهم به طور مجزا بنده دارای فایل های آموزشی به صورت صوتی و تصویری هستم.

بنده در جلسات خصوصی زبان اانگلیسی با یافتن ریشه مشکلات ذهنی زبان آموزان به برطرف کردن موانع ذهنی او و ایجاد ساختار درست به فهم گرامر و درک مطلب زبان انگلیسی کمک می کنم.

به دلیل اینکه دوره های تدریس را گذرانده ام با استفاده از اصول روانشناسی و ارتباطی که با زبان‌آموزان برقرار می کنم با توجه به قواعد ذهنی آنها پی به مشکلات ریشه‌ای آنها در یادگیری زبان انگلیسی می برم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن