زهره کاوشگر | معلم خصوصی زبان انگلیسی هفتم در منزل

من زهره کاوشگر هستم، معلم خصوصی زبان انگلیسی هفتم در منزل، دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان هستم و بیش از 8 سال است که به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مقاطع مختلف تحصیلی و تدریس زبان در آموزشگاه مشغول می باشم.

درس زبان انگلیسی از جمله دروس مهمی است که اکثر دانش آموزان برای یادگیری آن با مشکل مواجه می شوند، این زبان یک زبان بین المللی است و یادگیری و تسلط بر آن می تواند نقش مهمی در موفقیت های تحصیلی، فردی و اجتماعی هر فرد داشته باشد. به همین دلیل اگر یک دانش آموز بتواند در دوران تحصیل به خوبی این درس را فرا گرفته و از آن استفاده کند مطمئنا برای ورود به دانشگاه و انتخاب شغل امتیاز مثبت خواهد داشت.

دانش آموزان در سیستم آموزشی کشور ما در سال هفتم با درس زبان انگلیسی آشنا می شوند، بنابراین کتاب زبان سال هفتم یک منبع آموزشی کاملا مهم است و دانش آموز باید تمام سعی خود را برای یادگیری آن معطوف کند، چرا که اگر گرامرهای پایه و لغات مصطلحات ابتدایی را در این کتاب بیاموزد، در سالهای بعدی مطمئنا یادگیری زبان انگلیسی برای او راحت تر خواهد بود.

نباید فراموش کنیم که انگلیسی یک زبان زنده است و تمام مباحث و مفاهیم آن در هم تنیده و برای تسلط به آن باید به خوبی این مفاهیم را در کرد، پس دانش آموز سال هفتمی در حقیقت قدم در راه یادگیری زبان انگلیسی نهاده است که در سالهای آینده به مراتب مباحث پیچیده تری خواهد داشت و او در صورتی میتواند موفق عمل کند که گرامرهای پایه این زبان را به خوبی فرا گرفته باشد.

یکی از مهمترین اقدامات دانش آموز برای یادگیری درس زبان انگلیسی حفظ لغات است، هرچه دامنه لغات دانش آموز گسترده تر باشد او می تواند گرامرهای آموخته شده را بیشتر مورد استفاده قرار دهد. پس یکی از تکالیف عمده دانش آموزان در کلاس های تقویتی به ویژه در پایه هفتم حفظ لغات به صورت مرتب است.

اگر میخواهید که دانش آموز یا فرزند شما در راه یادگیری درس زبان انگلیسی موفق باشد باید انگیزه و علاقه یادگیری را در او ایجاد کنید، پس انتخاب یک مدرس با تجربه و کاربلد مهمترین کاری است که والدین می توانند برای فرزند خود انجام دهند، از طرفی یک معلم با تجربه با برنامه ریزی دقیق و شیوه تدریس مناسب می تواند انگیزه و انرژی لازم برای یادگیری زبان جدید را در دانش آموز ایجاد کند.

زبان درسی است که اگر به صورت مرتب مرور نشود مطمئنا از ذهن دانش آموز خارج می شود، پس باید به صورت روزانه ساعات مشخصی را به یادگیری و مرور زبان انگلیسی پرداخت، بهتر است این ساعتها زمانی باشد که دانش آموز از نظر روحی و روانی در آمادگی قرار دارد و آرامش کافی برای مطالعه عمیق و درک مفاهیم را داشته باشد. یکی از مزایای استفاده از کلاس های خصوصی این است که می توان این کلاس ها را در ساعات و روزهایی برگزار کرد که دانش آموز توانایی بالایی دارد و همین مسئله باعث می شود که با تمرکز بیشتری درس را فرا گرفته و در نتیجه راندمان آموزشی بالا خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن