معلم حرفه ای زبان انگلیسی هشتم در تهران | امینه سادات تالشی

من امینه سادات تالشی هستم، معلم زبان انگلیسی پایه هشتم در تهران، دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی از دانشگاه تربیت معلم و سابقه 12 سال تدریس زبان انگلیسی در پایه های مختلف تحصیلی.

زبان انگلیسی از جمله دروسی است که یادگیری آن نیازمند تمرکز و تمرین و ممارست فراوانی است. از آنجایی که یادگیری زبان انگلیسی از جمله مهارت هایی است که در آینده تحصیلی و شغلی دانش آموزان تاثیر بسیاری دارد، بنابراین یادگیری صحیح و تسلط بر آن از ابتدا اهمیت بالایی دارد. سالهای هفتم و هشتم در دوره متوسطه اول، اولین آشنایی دانش آموزان با زبان انگلیسی است، بنابراین یادگیری گرامر پایه و دستور زبان اولیه این زبان می تواند دانش آموز را در تسلط به این درس و همچنین موفقیت در یادگیری در سال های آینده تحصیلی یاری کند.

نباید فراموش کرد که ایجاد انگیزه برای یادگیری بیشتر و علاقه به یادگیری تا چه اندازه در موفق بودن تسلط به زبان انگلیسی تاثیر دارد. بنابراین توانایی معلمان در آموزش صحیح و ایجاد انگیزه برای دانش آموزان در یادگیری بهتر می تواند آینده این دانش آموزان را در یادگیری زبان انگلیسی دچار تحول کند.

پیش برد همزمان گرامر و مکالمه یکی از روش هایی است که برای یادگیری زبان انگلیسی به ویژه در دوره مقدماتی توصیه می شود. یک معلم حرفه ای زبان انگلیسی هشتم باید سعی کند تا دانش آموز را به خوبی با نکات دستوری و گرامر زبان انگلیسی آشنا کند، دانش آموز در پایه هشتم باید بتواند با توجه به آموزش ها تا حدود قابل توجهی از دانسته های خود استفاده کرده و در مکالمه و گرامر قوی باشد.

استفاده از حضور دانش آموزان در کلاس و اصطلاحا پرهیز از روش های معلم محوری از جمله مواردی است که می تواند به یادگیری بهتر درس زبان کمک کند، برای مثال من شخصا در کلاس های آموزشی از دانش آموزانم می خواهم تا ساعتی از کلاس را به جمله سازی و نوشتن انشاءهای ساده اختصاص دهند. به این ترتیب علاوه بر یادگیری مباحث دانش آموز می آموزد که نکات فراگرفته شده را به خوبی مورد استفاده قرار دهد. وقتی دانش آموز از دانسته های خود استفاده می کند آنها را به راحتی فراموش نکرده و برای مدت طولانی به خاطر می سپارد.

همانطور که می دانید درس زبان از نظر گرامری یک درس پیوسته است و یادگیری کامل دروس در پایه های هفتم و هشتم به دانش آموز کمک می کند تا در سال های بالاتر تحصیلی با یادگیری این درس مشکلی نداشته باشد. یکی از نکات مثبت در سال های اخیر استفاده دانش آموزان از کلاس های آموزشی زبان و یا معلم خصوصی است، این توجه به یادگیری زبان انگلیسی باعث شده است تا بسیاری از دانش آموزان آشنایی کاملی با این زبان داشته باشند و با اعتماد به نفس بیشتری در کلاس های درس حاضر شوند. دانستن زبان انگلیسی به دانش آموزان کمک می کند تا هنگام شرکت در آزمون ورودی دانشگاه نیز بتوانند با درصد بالا در این درس شانس خود را در قبولی افزایش داده و یا هنگام انتخاب شغل و مصاحبه های شغلی یک امتیاز مثبت از جهت تسلط به زبان انگلیسی داشته باشند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن