مرجان مقدم | آموزش زبان در 5 ماه

مرجان مقدم هستم کارشناس زبان انگلیسی 10 سال سابقه کاری در تدریس زبان دارم.

اگر تا به حال تجارب بد در یادگیری زبان داشته اید و این موضوع باعث شده است که از ادامه یادگیری زبان انگلیسی منصرف شوید باید به شما بگویم که دوره هایی که من برگزار می کنم مناسب شما خواهد بود. همانطور که در مطالب سایت گوئج لند مطالعه کردم و برای من هم بسیار جالب بود من هم معتقدم که یادگیری زبان انگلیسی باید مانند یادگیری زبان مادری باشد و زبان مادری نیاز به یادگیری گرامر ندارد.

اموزش زبان به سبک زبان مادری بر پایه حفظ جملات پرکاربرد و ساده می باشد در این شیوه نیز گرامر در دل جملات کلیدی و بر اساس جمله های مفید و پرکاربرد آموزش داده می‌شود اما به طور مجزا آموزش آن به جز تلف شدن وقت زبان‌آموز کار دیگه ای نخواهد داشت. تمرکز اصلی این شیوه یعنی آموزش زبان انگلیسی به سبک زبان مادری روی دو مهارت کلیدی صحبت کردن و شنیدن تمرکز دارد, در سبکی که من دارم معتقدم که شما باید جملات پرکاربرد را حفظ کنید و آن را در روز به کار ببرید نه اینکه انبوهی از لغات و کلمات را تک به تک حفظ کنید که بعد از حفظ کردن انبوه زیادی از کلمات حتی قادر به بیان یک جمله نباشید.

من می توانم به مدت 5 ماه با جلسات 90 دقیقه‌ای به شرط اینکه زبان آموز تکرار و تمرین مدام را داشته باشد, زبان انگلیسی را به طور کامل آموزش دهم.

من دوره هایی رو ویژه افرادی که علاقه مند به ادامه تحصیل در خارج از کشور هستند برگزار کردم و تا حدودی با سبک آموزشی دانشگاه خارج از ایران که به زبان انگلیسی هستند آشنایی دارم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن