محمود شهسواری | برگزاری دوره های TTC

اینجانب محمود شهسواری به مدت 17 سال است که در حال برگزاری دوره های خصوصی زبان انگلیسی و کلاس های free discussion هستم و همچنین به دلیل تجربه بالایی در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارم دوره های TTC را جهت مدرسین و دانشجویان زبان انگلیسی برگزار کردم.

و همچنین مدتی به زبان آموزان از صفر تا 100 به صورت شیرین و جذاب با استفاده از مکالمات روزمره همراه با موزیک برای آنها زبان انگلیسی را آموزش می دادم.

روش هایی که من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کار می برم باعث صرفه جویی در وقت و هزینه زبان آموزان می شود.

من مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی را دارم و به طور همزمان به مدت 10 سال است که در قسمت مترجمین توریست ها نیز فعالیت دارم و زبان انگلیسی برای من یک موضوع بسیار زنده است و همیشه و هر روز با آن سروکار دارم.

در این مدت 17 سال بنده روش های متفاوتی را در آموزش خصوصی زبان انگلیسی امتحان کردم و یکی دیگر از متود هایی که به تدریس آن بسیار علاقه دارم متد PIS است.

این متن برای فارسی زبانان طراحی شده و من در این روش با توجه به نقاط قوت و ضعف زبان آموزان زبان انگلیسی را آموزش میدهم.

همچنین دوره های مختلفی را برای زبان آموزان آیلتس در پنج ماه از (A.B.C)برگزار کردم و در حال حاضر نیز دوره‌های ویژه مهاجرت در سه ماه و دوره ویژه مکالمه در دو ماه را در حال اجرا هستم.

به دلیل اینکه من هر روز با زبان انگلیسی چه در ترجمه و چه در دوره های آموزش زبان انگلیسی مختلف سر و کار دارم در جریان مطالب روز و علمی زبان انگلیسی قرار میگیرم و روش های تدریس و متناسب با تحولات ذهنی زبان آموزان اصلاح می کنم و سعی می کنم رهبر کلاس باشم و نه رئیس کلاس.

در آموزش زبان انگلیسی با زبان آموزان همکاری لازم را دارم و به صورت تصویرسازی و تفهیم مطالب با کمک آنها و سعی در بکارگیری تمام حواس برای آموزش بهتر استفاده می‌کنم.

من به طور عمومی روی چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی و یادگیری موثر و جذاب تاکید زیادی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن