محمد صالحی | برگزاری کلاس های تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی

اینجانب محمد صالحی زبان آموخته دانشگاه تهران با سابقه ۱۱ ساله در آموزش زبان انگلیسی.

در این مدت ۱۱ سال من آموزش مکالمه به صورت روان و سریع را داشتم و همچنین برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را داشتند کلاسهای تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی را برگزار می‌کردم.

سابقه تدریس ۴ ساله در آمادگی آزمون آیلتس برای بزرگسالان را داشتم و دو سال نیز در آموزشگاه های مختلفزبان انگلیسی تهران فعالیت کردم.

در حال حاضر نیز توانایی تدریس زبان انگلیسی عمومی در تمامی مقاطع تحصیلی و همچنین آموزش و همراهی جهت کسب نتیجه هر چه بهتر در کنکور و آموزش نکات کلیدی و همراهی گام به گام جهت آمادگی آزمون زبان عمومی و آزمون تافل را دارم.

من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی و معمولا در ساری توضیح دهم و برای فهم بیشتر زبان آموزان در قالب مثال های عینی و روزمره توضیحات بیشتری میدهم و با انرژی که در کلاس دارم زبان آموزان را شویق به پاسخ دادن به سوالات می‌کنم.

در واقع متد تدریس من به زبان ساده یک بار توضیح درس و سپس بیان مثالها برای فهم بیشتر و هر چند مبحث یک آزمون چند سوال زبان آموزان میگیرم جهت اینکه بفهمم چقدر یاد گرفتند و در جایی را که متوجه نشده اند مجددا توضیح می‌دهم اما با روشی متفاوت.

آموزش گام به گام به زبان آموزان و حصول اطمینان از یادگیری آنها بسیار اهمیت دارد از نظر من یک معلم زبان انگلیسی باید بتواند علاقه به زبان انگلیسی را در دانش آموزان ایجاد کند و باید همیشه محتوا های متفاوتی برای توضیح‌هر چه بهتر زبان انگلیسی را داشته باشد.

من از مثالهای کاربردی و زنده در آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنم و گاهی هم از بعضی از زبان آموزان می خواهم که درس قبلی را خودشان توضیح بدهند تا الان چرا که فهمیده اند را در کلاس مجدداً بیان کند تا زبان انگلیسی را یاد بهتر بگیرند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن