لیلا شاهین دخت | استفاده از از مثال کاربردی و لکچر واقعی در تدریس زبان

من لیلا شاهین دخت هستم معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم در منزل از سال ۸۸ در رشته زبان انگلیسی فارغ التحصیل شدم مشغول به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران بودم و دو سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در پایه دهم را دارم.

در دو مدرسه غیر دولتی مشغول به فعالیت هستم و در آنجا هم معلم زبان انگلیسی دهم و یازدهم هستم با آموزشگاه های مختلف زبان تهران همکاری دارم.

من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی صبر و حوصله زیادی برای تفهیم مطالب زبان مخصوصاً گرامر دارم. با دانش آموزان ارتباط خیلی خوبی برقرار می کنم و زبان نرم و بسیار لطیفی دارم و در عین حال بر روی تمام نکات و مطالب کلیدی درس زبان انگلیسی دهم تسلط کامل دارم و دائماً در حال جستجو روش های جدید آموزش زبان و استفاده از آخرین متدهای روز دنیا هستم.

من معمولا در حین تدریس زبان انگلیسی از مثال های کاربردی و لکچر های واقعی استفاده می کنم بهترین روش در یادگیری مکالمات زبان انگلیسی و گرامر آن قرار گرفتن در محیط واقعی ایجاد یک محیط واقعی است در نتیجه استفاده از مثال های طبیعی و جذاب کردن آموزش زبان انگلیسی که برای مثال زبان آموز می تواند برای کار روزمره خود از زبان دوم استفاده کند.

در جلسات اول من تمرکزم را روی نوع یادگیری دانش آموز و یا نقطه قوت او در یادگیری می گذارم, پس از اینکه به خوبی رفتار او را در یادگیری آنالیز کردم شروع به تبدیل تدریس به روش یادگیری او می کنم یعنی اگر دانش آموزی یا زبان آموزی از طریق ویدیو مطالب را بهتر یاد بگیرد تمام جزواتی که می خواهم به او ارائه دهم تا بخواند را تبدیل به ویدیو می کنم و به او ویدیوها را می دهم و این کار باعث می‌شود که او بسیار سریع تر زبان انگلیسی را یاد بگیرد.

به طور کلی بنده در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم در منزل وقت زیادی را برای دانش آموزان می گذارم تا آنها بتوانند سریعتر مطالب را یاد بگیرند در اصل وقتی که من برای دانش آموزان دهم میگذارم فقط صرفا به آن ساعتی که در بین آنها حضور دارم نیست.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن