غلامرضا حقیقی | تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح Advance

غلامرضا حقیقی هستم مدرس خصوصی زبان انگلیسی در سطح پیشرفته، بیش از 10 سال سابقه تدریس در سطح Advance دارم و فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان از دانشگاه علامه طباطبایی هستم.

بسیاری از افراد در برحه ای زندگی به خصوص دوران نوجوانی تجربه شرکت در کلاس های زبان را دارند، اما بعد از مدتی به دلایل گوناگون از جمله، مشغله کاری، تحصیل، ازدواج و یا امثال آن زبان آموزی را نیمه کاره رها میکنند، اما بعدها دوباره به عناوین گوناگون به این زبان احتیاج پیدا میکنند، برای مثال ادامه تحصیل در خارج از کشور، مهاجرت، موقعیت های شغلی و نظیر آن از جمله عواملی است که افراد را به یادگیری دوباره زبان مجبور میکند.

در این مواقع شرکت در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود، یک دوره کوتاه مدت برای رسیدن به سطح مطلوبی از تسلط نتیجه این انتخاب است.

سابقه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح Advance به من نشان داده است که افرادی که به یادگیری دوباهر زبان انگلیسی مشغول میشوند، انگیزه لازم برای رسیدن به هدفشان را دارند، از طرفی این انگیزه قوی سبب میشود تا فرد با دقت و تمرکز بیشتری در کلاس حاضر میشود و تلاش و تمرین بیشتری برای رسیدن به یک سطح قابل قبول از تسلط دارد.

من برای افرادی که برای رسیدن به این هدف از کلاس های خصوصی استفاده میکنند، مجموعه کتاب های Oxford را پیشنهاد میکنم، این مجموعه معتبر یکی از منابع تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح Advance در تمام دنیاست. از طرفی بر پایه مکالمه و گرامر از سطح مبتدی تا پیشرفته طبقه بندی شده است و شما میتوانید با توجه به سطح تسلط خود یکی از منابع آن را برای تدریس و آموزش انتخاب کنید.

استفاده از فیلم های زبان اصلی و نوشتن مقاله و خلاصه کتاب و فیلم از جمله اقداماتی است که من در سطح پیشرفته آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان از آن استفاده میکنم، این مسئله باعث میشود تا زبان آموز بتواند دانسته های خود را به خوبی منتقل کرده و از طرفی از نظر شنیداری و گفتاری و درک مطلب تا حد زیادی پیشرفت کند.

اگر قصد دارید زبان انگلیسی را به صورت آموزش خصوصی آغاز کنید، پیشنهاد میکنم بعد از انتخاب کتاب و آغاز رسمی آموزش تمرین و تکرار را فراموش نکنید، انگلیسی در سطح پیشرفته نیازمند تمرین بسیار است تا بتوانید آنچه آموخته اید را به صورت کاربردی مورد استفاده قرار دهید، وقت گذاشتن برای یادگیری و تکرار به شما کمک میکند تا در مدت زمان کمتری به تسلط دست پیدا کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن