عبدالرضا اسلامی | مدرس خصوصی زبان انگلیسی

عبدالرضا اسلامی هستم مدرس خصوصی زبان انگلیسی، دارای مدرک فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم، علاقه من به زبان انگلیسی سبب شد تا تدریس این رشته را به عنوان شغل ثابت انتخاب کنم. در حال حاضر 10 سال است که به صورت خصوصی به تدریس زبان انگلیسی در سطوح مختلف مشغول هستم.

منبع انتخابی من برای تدریس بستگی به خواست زبان آموز دارد اما غالبا از کتاب های تاپ ناچ و آکسفورد استفاده میکنم که دو منبع به روز و معتبر برای آموزش زبان انگلیسی هستند، این کتابها در سطوح مختلف طبقه بندی شده اند و میتوان از آن جهت آموزش زبان انگلیسی از صفر تا مقاطع بالا بهره برد.

شیوه تدریس من بیشتر مکالمه محور است، البته نباید فراموش کرد که دانستن و تسلط گرامر به جمله بندی های دقیق و بی نقص کمک زیادی میکند، در هر صورت هدف اکثر زبان آموزان تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی است، به همین دلیل مهمترین اقدام من در این مورد تدریس گرامرهای اولیه و همچنین بالابردن دایره لغات به وسیله کلمات مترادف است، یکی از بهترین کارهایی که زبان آموزان در این مورد میتوانند انجام دهند تمرین و تکرار دروس است، در کنار آن میتوانند با تماشای فیلم های زبان اصلی و یا انیمیشن ها هم دایره لغاتشان را وسعت بدهند و هم با اصطلاحات محاوره ای جدید آشنا شوند، انیمیشن از این جهت پیشنهاد میشود که دارای مکالمه ای روان و قابل فهم است چرا که این نوع ساخته ها اصولا برای کودکان صورت میگیرد و زبان آموز را میتوان به کودکی تشبیه کرد که به مرور در حال یادگیری و آموزش زبان مادری است.
اگر میخواهید گرامر خود را تقویت کنید میتوانید با نوشتن هر روزه دلنوشته ها یا خاطرات خود را به زبان انگلیسی به این مسئله کمک کنید، البته این کار مزیت دیگری هم دارد و آن تقویت مهارت رایتینگ است.

اگر قصد دارید برای مهاجرت، تجارت و یا تحصیل در کشور انگلیسی زبان به این زبان تسلط پیدا کنید، پیشنهاد میکنم از یک مدرس خصوصی و کلاس های فشرده استفاده کنید تا بتوانید در مدت زمان کم به معلومات مورد نیازتان مسلط شوید، اصولا مدرسین خصوصی در این حوزه با استفاده از تجربیاتی که دارند میتوانند بهترین کمک را به زبان آموزان داشته باشند و آن چیزهایی که واقعا نیاز دارید در اختیارتان قرار میدهند.

در صورتی که وقت کافی برای آموزش دارید میتوانید در کلاسهای موسسات زبان معتبر شرکت کنید و یا به صورت خودآموز شروع به آموزش کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن