عالمه گرجیان | معلم خصوصی زبان انگلیسی هفتم در منزل

عالمه گرجیان هستم، مدرس خصوصی زبان انگلیسی، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم از دانشگاه آزاد تهران، سابقه 17 سال تدریس خصوصی زبان انگلیسی در پایه های مختلف تحصیلی دارم.

بسیاری از دانش آموزان از نظر یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه ضعیف هستند، به همین دلیل زبان انگلیسی از جمله درس هایی است که یادگیری آن برای دانش آموزان مستلزم تمرین بیشتر و گاهی استخدام معلم خصوصی برای یادگیری در منزل است. یکی از پایه های تحصیلی که دانش آموزان در آن برای یادگیری زبان انگلیسی به کمک نیاز دارند پایه هفتم است.

زبان انگلیسی پایه هفتم شامل دروس پایه است و دانش آموز در این پایه با زبان انگلیسی آشنا شده و به آموزش زبان انگلیسی از صفر میپردازد، بنابراین ممکن است بسیاری از دانش آموزان برای یادگیری به یاری بیشتری احتیاج داشته باشند، به همین دلیل حضور معلم خصوصی زبان هفتم در منزل ضروری به نظر میرسد.

پیشنهاد من به والدین آن است که از همان ابتدای آموزش، پایه دانش آموز را با یاری گرفتن از معلم خصوصی زبان و یا تمرین و تکرار و آموزش در منزل به هر طریقی، قوی کرده و به او کمک کنند تا بتواند در سالهای تحصیلی بالاتر و سطح های پیشرفته تر آموزش زبان انگلیسی با اعتماد به نفس بیشتری شرکت کند.

من معتقدم اگر دانش آموز از ابتدای آموزش دچار مشکل باشد، اعتماد به نفس خود را از دست میدهد و این امر سبب میشود تا در سال های بالاتر درس را جدی نگرفته و خود را در یادگیری آن ضعیف تلقی کند، از آنجایی که امروزه یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت زیادی برخوردار است و میتوان گفت دانستن آن یک ضرورت است میتوان بدون پرداخت هزینه های اضافی برای کلاس های آموزشی بعد از ساعت مدرسه و یا صرف وقت بیشتر با وجود یک معلم خصوصی همگام با آموزش های مدرسه دانش آموز پایه هفتم را به یادگیری زبان انگلیسی علاقمند کرد.

از طرفی معلم خصوصی برای یادگیری زبان انگلیسی در پایه های مختلف تحصیلی سبب میشود تا دانش آموز در پایه های بالاتر با تسلط بیشتری به یادگیری پرداخته و در کنکور نیز موفق عمل کند. به علاوه تسلط به زبان انگلیسی در آینده برای یافتن شغل و همچنین حضور در اجتماع به اشخاص کمک میکند، بنابراین بهتر است از همان ابتدای آشنایی دانش آموز با زبان انگلیسی در پایه هفتم، به یادگیری بهتر و کاربردی آن کمک کنیم تا دانش آموز در سالهای بالاتر تحصیلی و بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان برای استفاده از این زبان دچار مشکل نباشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن