شیوا خسروی | معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی خانم در سطح پیشرفته

شیوا خسروی هستم، دارای مدرک کارشناسی تدریس زبان انگلیسی و بیش از 10 سال است که به تدریس زبان انگلیسی در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول هستم. 5 سال است که به عنوان مدرس تافل و آیلتس در سطح پیشرفته مشغول به فعالیت هستم.

برای کسانی که علاقمند به یادگیری زبان هستند و یا به هر دلیلی به دریافت مدرک سطح پیشرفته زبان چون آیلتس و تافل احتیاج دارند استفاده از کلاس های خصوصی یکی از بهترین گزینه ها است، برای این که در این سطح آموزشی موفق باشید بهتر است به دنبال مدرسین با تجربه، مهارت بالا و دارای تحصیلات عالی باشید، در این سطح از آموزش بیش  از هرچیز اطلاعات تکمیلی و تسلط به اصطلاحات رایج و موارد ضروری یادگیری زبان است که از اهمیت برخوردار است، بنابراین باید به دنبال مدرسین بسیار با تجربه و کاربلد باشید.

از آنجایی که آموزش زبان انگلیسی در این سطح نیازمند اطلاعات زیاد از نظر گرامر و تسلط به لغات است، بهتر است که زبان آموز برنامه دقیقی برای حفظ لغات داشته باشد، هرچه در سطوح بالای زبان آموزی قرار داشته باشید باید بیشتر  وقت بگذارید تا تمرین و تکرار موثرتری داشته باشید.

مهمترین نکته داشتن یک برنامه منظم برای حفظ لغات، بهبود مهارت شنیداری، گفتاری و درک مطلب است، می توانید به عنوان منبع آموزشی از کتاب های آماده سازی تافل و آیلتس استفاده کنید. این کتاب ها دارای مباحثی است که زبان آموز را با انواع مهارت های لازم برای شرکت در آزمون آشنا می کند. منابعی چون کتاب های انتشارات آکسفورد از جمله کتابهای بسیار موثر در این زمینه هستند.

از جمله روش های موثری که من برای زبان آموزان سطح پیشرفته به کار می برم، استفاده از مواردی چون شرکت در کلاس های مکالمه آزاد، مطالعه کتاب های انگلیسی زبان، کتاب های داستان، نوشتن مقالات و خلاصه کتاب، تماشای فیلم های زبان اصلی است، این روش های کمک می کند که زبان آموز با اصطلاحات روز زبان انگلیسی آشنا شود، نحوه جمله بندی ها را بداند، لهجه ها و تلفظ کلمات را درک کند، ضمن این که قدرت درک مطلب در زبان آموز افزایش پیدا کند.

برای این که بتوانید به تسلط مناسبی دست پیدا کنید بهتر است که برنامه ریزی دقیقی برای تمرین و مطالعه در اختیار داشته باشید چرا که زبان انگلیسی خیلی زود بدون تمرین از ذهن شما خارج می شود بنابراین اگر می خواهید زبان انگلیسی را برای دریافت مدرک مدارج عالی از جمله آیلتس یا تافل بیاموزید توصیه می کنم که این کار را در یک فاصله زمانی مشخص انجام دهید به طور مثال در یک دوره یکساله زبان را بیاموزید و برای دریافت مدرک در آزمون شرکت کنید، هرچه فاصله بین یادگیری شما و زمانی که قرار است امتحان بدهید بیشتر باشد راه مشکل تری در پیش دارید.

انتخاب مدرس با تجربه کمک می کند تا نکات مهم و گرامرهای لازم برای موفقیت در آزمون را به خوبی بیاموزید، مدرسین با تجربه و تحصیلات بالا نکات بیشتری برای آموزش در اختیار دارند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن