شایان محمد | دبیر زبان مسلط به تمامی مباحث آموزشی

من شایان محمد هستم فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی, از سال ۸۸ در حال تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران هستم در پایه های مختلف درسی تدریس داشتم.

در آموزشگاه های مختلف تهران نیز به صورت خصوصی و گروهی تدریس داشتم و با زبان آموزان مختلف نیز برای مکالمه و همچنین مهاجرت زبان انگلیسی کار کردم.

برای تدریس پایه های مختلف درسی در زبان انگلیسی متد های مختلفی دارم با توجه به رده سنی دانش آموزان از روش های متفاوتی استفاده می کنم و در جلسات اولیه سعی در ارتباط درست با دانش آموزان دارم و بعد از آن سعی می‌کنم که به روش یادگیری آنها تدریس کنم.

به تمام مباحث کتاب های آموزش زبان انگلیسی درس مسلطم زیرا سابقه طولانی در این زمینه دارم من معمولا در تدریس و قدرت بیان بسیار بالایی دارم و گرامر زبان انگلیسی را به زبان ساده به دانش‌آموزان آموزش می دهم معمولا بعد از چند جلسه تدریس به شناخت کاملی از نقاط ضعف دانش‌آموزان یا زبان آموزان می رسم در تدریس زبان انگلیسی بسیار صبورم و همچنین در پاسخ گویی به سوالات زبان آموزان نیز همینطور و در بعضی از اوقات که مخاطبم به طور واضح مطالب زبان انگلیسی را متوجه نمی شود از پاور پوینت و ویدیوهای آموزشی استفاده می‌کنم.

من به ایجاد علاقه و انگیزه در دانش آموز برای یادگیری زبان انگلیسی و بسیار معتقدم و اگر دانش آموز به قدر کافی برای یادگیر مصمم باشد تمام تلاشم را می کنم تا هر چه سریعتر به او زبان انگلیسی را آموزش دهم و ضمن اینکه اگر زبان آموز دلیل محکمی برای یادگیری زبان داشته باشد به او بهتر می‌توان زبان را آموزش داد.

من معمولا از لکچر های آماده استفاده نمی‌کنم و حتی گاهی سعی می کنم از مکالماتی که در کلاس زبان آموز دارم برای انتخاب موضوع لکچر استفاده کنم تا زبان آموز طبیعی بودن مکالمات را یاد بگیرد.

به طور کلی بنده در تدریس زبان انگلیسی از جدیدترین متدهای روز دنیا استفاده می کنم و به کار تدریس زبان انگلیسی با عشق و علاقه نگاه می کنم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن