شاهین خلیلی | دبیر زبان کنکور با 7 سال سابقه تدریس

اینجانب شاهین خلیلی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی به مدت ۷ سال است که در تدریس خصوصی اموزش زبان انگلیسی عمومی در تمام مقاطع تحصیلی و همچنین آموزش و همراهی جهت کسب نتیجه هر چه بهتر در کنکور هستم.

بنده در این مدت ۷ سال نکات کلیدی و همراهی گام به گام جهت آمادگی زبان عمومی و آزمون تافل را نیز به عهده داشتم و زبان آموزان و دانش‌آموزان مختلفی به صورت خصوصی و گروهی در آموزشگاه های مختلف زبان انگلیسی تهران دارم.

بنده معمولا در جلسه اول زبان انگلیسی تمرکزم را بر روی شناخت روحیات زبان آموز می گذارم و تمام تلاشم این است که یک ارتباط صحیح و عالی با زبان آموزان برقرار بکنم زیرا این بالاترین نوع همکاری زبان آموز را با معلم ایجاد می‌کند.

در زمانی که من زبان انگلیسی را به صورت خصوصی و یا گروهی تدریس می‌کنم زبان آموزان را برای این که به نکات مهم توجه بکنند از لحاظ فکری آماده می کنم و همچنین با انرژی که در کلاس ایجاد می‌کنم به آنها انگیزه و انرژی می‌دهم و گاهی هم در کلاسهای گروهی اگر فضا را مناسب باشد و زبان آموزان در یک سطح باشند به یک رقابت سالم بین زبان آموزان ایجاد می‌کنم.

نحوه تدریس من بستگی به سطح سن و سال و مدرک زبان آموزانم دارد بسیاری از کسانی که برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی به بنده مراجعه می‌کنند از اینکه من در کلاس شوخ طبع هستم و انرژی زیادی دارم لذت می‌برند اما مواردی برای من پیش آمده است که برخی از زبان آموزان از این کار من ناراحت می شوند در نتیجه جلسه اول که من با شاگردانم برقرار می کنم بیشتر در پی پیدا کردن یک ارتباط قوی با آنها هستم که بدانم که از چه روشی باید زبان انگلیسی را به آنها یاد بدهم زیرا یادگیری زبان انگلیسی یک فرآیند تک جلسه ای و کوتاه مدت نیست و بهتر است که معلم تمام مرزهای خود را بشناسد و بداند که زبان آموز در چه حد می تواند همکاری داشته باشد.

برچسب ها

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن