سهیلا محمد علی | آموزش مکالمه زبان برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان

اینجانب سهیلا محمد علی مدرس ارشد زبان شناسی از سال ۹۰ به مدت ۷ سال است که مشغول به مترجمی و آموزش مکالمه کودکان و نوجوانان و بزرگسالان هستم.

در این مدت ۷ سال که مشغول به تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستم روی آموزش مکالمه کودکان و نوجوانان و بزرگسالان تمرکز داشتم و با توجه به سطح و اهداف مختلف زبان آموزان مکالمه عامیانه و روزمره را جهت مهاجرت و تحصیل و کار با متدهای مختلف آموزشی تدریس کردم.

همچنین من شیوه هایی را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ۵ تا ۱۰ سال که شامل موسیقی و شعر و نقاشی و کتاب داستان است را دارم.

من محتواهای مختلف و طبقه بندی شده ای را برای گروه نوجوانان و بزرگسالان در تدریس زبان انگلیسی در این مدت هفت سال جمع آوری کردم.

کتاب های مختلفی را در زبان انگلیسی تدریس کردم مخصوصا کتاب

American English file

همچنین به دلیل تسلط بالایی که روی ترجمه زبان انگلیسی و قواعد گرامری و دستوری زبان انگلیسی دارم می توانم هر کتاب زبان انگلیسی را به غیر از کتاب های تخصصی تدریس کنم.

من معتقد به اموزش زبان انگلیسی به زبان ساده هستم و همچنین استفاده از مثال های کاربردی در زندگی روزمره زبان آموزان و همچنین معتقدم که یک معلم به زبان انگلیسی باید در پی ایجاد یک ارتباط دوستانه با زبان آموزان باشد و همچنین باید صبر و حوصله کافی برای آموزش به زبان آموزان داشته باشد چراکه زبان آموزان دارای شخصیت های متفاوتی هستند و معلم نیاز دارد که به طور کامل زبان آموزان را بشناسد.

با توجه به اینکه مسابقه هفت ساله در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارم در جلسات اول سعی در درگیر کردن زبان آموز روی ترجمه زبان انگلیسی دارم و پس از اینکه به طور نسبی زبان انگلیسی را یاد گرفتند و به آن علاقه‌مند شدند شروع به آموزش قواعد دستوری زبان انگلیسی به زبان ساده و قابل فهم به زبان آموزان و یا دانش آموزان می کنم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن