سامان نویدی | تدریس و آموزش زبان انگلیسی با روش های نوین

من سامان نویدی هستم لیسانس زبان انگلیسی, معلم زبان آموزشگاه های زبان تهران هستم از سال 90 زبان انگلیسی تدریس می کنم به صورت خصوصی-و نیمه خصوصی در منزل و آموزشگاه از مبتدی تا پیشرفته تدریس کردم.

من مدرک English Proficiency را از کشور استرلیا را دارم.

با بیش از 7 سال سابقه تدریس دارم و در تدریسم از روش های نوین آموزشی استفاده می کنم.

روش تدریس من تدریس همزمان مهارت‌های چهارگانه (گوش دادن، مکالمه، خواندن و نوشتن) است.

مدرس دوره‌های ترمیک جهت تقویت زبان عمومی بودم.

در دو فرهنگسرای تهران دوره آمادگی آزمون IELTS به صورت خصوصی و نیمه خصوصی را برگذار کردم و به مدت 2 سال در تدریس این شاخه متمرکز بودم.

در حال حاضر مدرس کلاس جمعی دو آموزشگاه زبان تهران هستم که هر ترم آن شامل ۱۰ جلسه است که من با توجه به شرایط زبان ‌آموز تعداد جلساتم را ۳ جلسه در هفته یا ۲ جلسه در هفته و یا ۱ جلسه فشرده در هفته انتخاب می کنم که مدت زمان این جلسات از ۹۰ تا ۱۰۵ دقیقه متغیر است.

من معمولا” جلسه اول را به تعیین سطح زبان آموز می پردازم جلسه دوم را نیز به آنالیز و برسی زبان آموز می پردازم تا روش هایی که او بهتر یاد می گیرد را بدانم تا تدریس بهتری داشته باشم.

من برای تدریس بهتر منابع متنوع تصویری ، صوتی و عکس به انگلیسی دارم تا بتوانم کاربردی تر زبان را آموزش دهم
بیان ساده و استفاده از مثال های کاربردی در زبان انگلیسی بسیار جذاب است به شرطی که معلم واقعا” تسلط کامل را بر روی این موضوع داشته باشد.

برای تدریس گرامر هم استفاده از مفاهیمی که به راحتی برای زبان آموز قابل تصور باشد بسیار مهم است و برای انتقال مفاهیم پیچیده کاربرد دارد.

من در کلاس های نیمه خصوصی زبان آموزان را کمک می کنم که با هم پرسش و پاسخ در سطح خودشان داشته باشند و ایجاد حس رقابت را در آنها زنده می کنم.

در کلاس های خصوصی هم این روش را من با دانش آموز انجام می دهم تا اعتماد به نفس او را افزایش دهم تا او تصور نکند که یادگیری زبان سخت است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن