سارا نامور | تدریس زبان بر اساس متد ESA

اینجانب سارا نامور فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با سابقه ۱۰ ساله در تدریس خصوصی زبان انگلیسی بر اساس متد ESA با کتاب American English file aeries.

من به غیر از تسلط بر این کتاب بر تمام کتب زبان انگلیسی آموزش و پرورش مسلط هستم و به صورت خصوصی برای تقویت مهارت های اسپیکینگ و رایتینگ و لیسنینگ در حال فعالیت هستم و همچنین سابقه ۴ ساله در آماده سازی دانش آموزان جهت امتحانات آیلتس دانش آموزی دارl و ضمن اینکه به مدت ۱۲ سال است که به همراه تدریس خصوصی زبان انگلیسی متون کتاب های مختلف را ترجمه میکنم.

از ۵ سال پیش شروع به تدریس انگلیسی عمومی دبیرستان کردم و یک سال بعد شروع به تدریس آیلتس دانش‌آموزی کردم و به دانش آموزان زیادی در مدت سه سال به صورت هر هفته یک جلسه آنها را برای آزمون های آیلتس آماده کردl روش های تدریس بنده کاملا به روز است و همیشه خودم در کتاب های مختلف پیگیر یادگیری جدیدترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی هستم.

من در تدریس زبان انگلیسی قدرت بیان بسیار بالایی دارم و تسلط کافی بر تمام مطالب زبان انگلیسی کتب مدرسه و کتاب های استاندارد زبان انگلیسی را دارم من از ساده‌ترین روش‌ها و بهترین روش ها برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنم.

در جلسه اول سعی در شناخت ضعف دانش آموز و همیشه سعی می کنم که روی ضعف دانش آموز تمرکز کرده تا آن را برطرف کنم و از طرفی روی نقاط قوت او نیز تمرکز کرده و برای آن همیشه راه حل هایی جهت بهتر کردن آن نیز ارائه می‌دهم و سعی می کنم در کلاس‌ها خود زبان آموز را درگیر یادگیری زبان انگلیسی کنم و تمرکز او را در کلاس نگه دارم من در کلاس‌هایم اصلا از مثال های کلیشه ای استفاده نمی کنم و همه مثال های بنده به روز هستند و از همه مهمتر اینکه همیشه به زبان آموزان انگیزه می‌دهم و اعتماد به نفس آنها را در روند آموزش زبان بالا میبرم.

با توجه به سابقه‌ای که بنده در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارم و مدت این مترجم زبان انگلیسی بودم همیشه به صورت کاملا ساده و محاوره ای زبان انگلیسی را به زبان آموزان آموزش می دهم و این نحوه آموزش باعث شده است که آنها مطمئن شوند که یادگیری زبان انگلیسی آن طور که تصور می‌کردند سخت نبوده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن