سارا بهمن | معلم خصوصی زبان انگلیسی دهم در منزل

سارا بهمن هستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی و سابقه 14 سال تدریس و فعالیت در زمینه آموزش زبان انگلیسی در مقاطع مختلف سنی.

زبان انگلیسی از جمله دروس مهم دوران تحصیل محسوب می شود، یک درس کاملا کاربردی و البته چالش برانگیز برای دانش آموزان. به همین دلیل است که می بینیم اکثر دانش آموزان به ویژه آنهایی که هیچ آشنایی اولیه ای از زبان انگلیسی ندارند در یادگیری این درس دچار مشکل هستند.

من به عنوان یک مدرس خصوصی همیشه سعی کرده ام بیشترین تمرکزم را روی علاقمند ساختن دانش آموز به این درس و البته تلاش برای پاک کردن ذهنیت منفی دانش آموزان نمایم. به عقیده من علت اصلی عقب ماندن اکثر دانش آموزان از یادگیری درس زبان ذهنیتی است که نسبت به این درس در آنها ایجاد شده است.

در صورتی که برای یادگیری زبان انگلیسی یک برنامه منظم و هدفمند داشته باشید می توانید این درس را با موفقیت بیاموزید. اکثر دانش آموزان شیوه های آموزش زبان انگلیسی را نمی دانند شاید به همین دلیل است که علیرغم تلاش معلمین و والدین این درس همیشه با مشکلاتی همراه بوده است.

برای یادگیری این زبان بهتر است همواره در حال یادگیری لغات جدید باشید، این لغات کاربرد گرامر را برایتان آسان تر می کند، ضمن این که می توانید مفهوم مطالب را به خوبی درک کنید. هرچه کلمات بیشتری بیاموزید مکالمه برای شما آسان تر است و می توانید جمله بندی های بیشتری انجام دهید.

مهمترین نکته در یادگیری زبان انگلیسی تمرین و تکرار است، بنابراین باید برنامه ای داشته باشید که به مرور مطالب بپردازد. همیشه ساعاتی را به یادگیری لغات و مرور گرامرها اختصاص دهید، حتما شنیده اید که زبان یک درس فرّار است بنابراین اگر تمرین مناسب نداشته باشید خیلی زود همه چیز را فراموش می کنید.

حل کردن نمونه سوالات امتحانی سالهای قبل یکی از راه هایی است که می توانید به عنوان تمرین کردن از آن استفاده کنید، به این ترتیب با شکل سوالات امتحانی آشنا می شوید. اگر در یادگیری درس زبان مشکل دارید بهتر است به فکر استفاده از کلاسهای تقویتی و معلم خصوصی باشید.

داشتن معلم خصوصی این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید استفاده مفیدتری از کلاس داشته باشید، معلم می تواند وقت بیشتری به شما اختصاص دهد و کلاس را بر اساس نیازهای شما به آموزش و نقاط ضعف و قوت شما پیش ببرد. بنابراین در صورتی که احساس می کنید تعداد ساعات کلاس درسی در مدرسه برای شما کافی نیست و  نیاز به آموزش های بیشتر دارید می توانید از آموزش خصوصی بهره مند شوید.

بهتر است برای کلاس های خصوصی از کتاب درسی به عنوان کتاب  منبع استفاده شود. همین که دانش آموز به مباحث درسی مسلط شود کافی است، اگر به فکر یادگیری بیشتر هستید می توانید با ثبت نام در کلاسهای آموزشی موسسات آموزش زبان و یا استخدام مدرس خصوصی مخصوص یادگیری مکالمه زبان از این دست کلاسها بهره مند شوید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن