رضوانه دلدار | آموزش خصوصی زبان انگلیسی پایه هفتم

من رضوانه دلدار هستم، مدرک کارشناسی تدریس زبان انگلیسی دارم و 6 سال است که به عنوان معلم زبان انگلیسی پایه هفتم در شهر ساری مشغول به تدریس هستم. 5 سال است که تدریس خصوصی زبان انگلیسی دوره اول و دوم متوسطه را به عنوان شغل دوم برگزیده ام و با عشق و علاقه به دانش آموزان کمک می کنم.

زبان هفتم یک منبع درسی بسیار مهم است. این کتاب دانش آموزان را با زبان انگلیسی آشنا می کند، ضمن این که دارای مفاهیم پایه زبان انگلیسی است که یادگیری آن پایه و اساس یادگیری زبان انگلیسی را تشکیل داده و به دانش آموز در سالهای بالاتر کمک می کند که درس انگلیسی را بهتر بیاموزد.

در صورتی که احساس می کنید که در کلاس درس نمی توانید به خوبی زبان انگلیسی را بیاموزید نیاز دارید که معلم خصوصی داشته باشید یا از کلاس های آموزشی بیرون از برنامه مدرسه استفاده کنید. این مسئله بسیار اهمیت دارد که شما به عنوان یک دانش آموز که قرار است وارد اجتماع شده و شغلی داشته باشد، به زبان انگلیسی که امروزه نیاز همه اقشار فعال در جامعه است مسلط باشید.

برای این که زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزد باید تمرین و تکرار منسجمانه و منظم داشته باشید. از همین سال هفتم که شروع آشنایی با زبان انگلیسی است اگر دقیق و اصولی مطالعه کنید مطمئنا در یادگیری سالهای بعدی نیز کار راحت تری خواهید داشت.

یکی از بهترین روش ها برای تسلط به زبان انگلیسی این است که در برنامه روزانه خود حداقل نیم ساعت آموزش زبان داشته باشید. این نیم ساعت می تواند به یادگیری لغات جدید یا آموزش و مرور گرامرها اختصاص داشته باشد، بهترین راه تمرین نیز این است که از نمونه سوالات امتحانی سالهای قبل به عنوان تمرین استفاده کنید.

تمرین کردن با نمونه سوالات امتحانی به شما کمک می کند که با شکل سوالات آشنا شوید ضمن این که لغات و مصطلحات به کار رفته در سوالات را می بینید و متوجه می شوید که از کدام بخش های کتاب بیشتر در امتحان سوال می آید.

جمله سازی کردن به شما کمک می کند که هم لغاتی که آموخته اید را به کار گیرد و هم گرامرهای آموخته شده برای جمله سازی ها استفاده کنید. پس سعی کنید همیشه تمرین جمله سازی را در برنامه خود داشته باشید.

یکی از تاثیرگذارترین کارهایی که والدین می توانند برای فرزندان دانش آموز کلاس هفتمی خود انجام دهند این است که آنها را در کلاسهای تقویتی یا آموزشگاه زبان انگلیسی ثبت نام کنند. این کلاسها به دانش آموز کمک می کند که برای یادگیری درس در کلاسهای مدرسه به مشکل برنخورد. کلاسهای خصوصی می تواند برای دانش آموزانی که در یادگیری دچار مشکل هستند کمک بسیار موثری باشد.

باید سعی کنید با تسلط کامل و کافی به کتاب زبان هفتم خود را برای یادگیری زبان کلاس هشتم آماده کنید. بهترین راه این است که در تعطیلات تابستان نیز آموزش زبان انگلیسی را فراموش نکنید. تمرین و مرور باعث می شود که نکات و گرامرها را فراموش نکنید و در یادگیری زبان هشتم موفق تر باشید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن