رضا انصاریان، تدریس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در منزل

من رضا انصاریان هستم، مدرس خصوصی زبان انگلیسی هشتم در منزل، دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس زبان انگلیسی هستم و 6 سال است که به تدریس زبان در آموزشگاه و زبان انگلیسی مقاطع مختلف تحصیلی مشغول هستم. در این بخش می خواهم تجربیات خود را در مورد آموزش زبان انگلیسی هشتم برای شما شرح دهم.

دانش آموزان ایرانی از سال هفتم با درس زبان انگلیسی آشنا می شوند و این کتاب یکی از منابع درسی مقاطع مختلف تحصیلی تا پایان تحصیل در دوره متوسطه است. اما متاسفانه ذهنیت دانش آموزان ما نسبت به یادگیری زبان انگلیسی کمی منفی است. به این معنا که یادگیری این درس برای بچه ها مشکل بوده و اکثر فکر می کنند که در یادگیری زبان استعداد ندارند.

البته به لطف والدین آگاه، امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار مورد توجه است، اکثر والدین فرزندان خود را از سنین کودکی به کلاس های زبان می فرستند و تقریبا معضل یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه برای اکثر دانش آموزان حل شده است، با این وجود هنوز هم دانش آموزانی وجود دارند که نیازمند استفاده از کلاس های خصوصی و یا آموزشگاهی برای پیشرفت در یادگیری زبان انگلیسی هستند.

زبان انگلیسی از جمله دروسی است که برای یادگیری و تسلط بر آن باید برنامه ای هدفمند و صحیح داشته باشید، به نظر من اگر از همان سالهای اولیه یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه به خوبی و با روش های استاندارد مطالعه پیش بروید مطمئنا یادگیری زبان آنقدرها مشکل نخواهد بود.

نباید فراموش کنید که یادگیری زبان مستلزم تمرکز و مطالعه دقیق است. بنابراین باید سعی کنید که یک برنامه استاندارد داشته و روش های مطالعه زبان انگلیسی را بدانید. معمولا برای این که بتوانید به مباحث این درس مسلط شوید بهتر است که در ابتدا دایره لغت وسیعی داشته باشید، اولین قدم برای یک دانش آموز در یادگیری زبان هشتم حفظ لغات کتاب است. با اختصاص دادن تقریبا یک ساعت در روز به حفظ لغات می توانید دایره لغات خود را به شکل قابل توجهی گسترش دهید، بعد از این که لغات زیادی را آموختید یادگیری گرامرها را آغاز کنید.

من همیشه در کلاس های خصوصی زبان انگلیسی هشتم، آموزش دروس را با حل تمرینات بسیار و جمله سازی است. معمولا دانش آموزان در پایه های اولیه آشنایی با زبان انگلیسی، بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی جمله سازی است، این روش به شما اجازه میدهد که بتوانید آنچه آموخته اید در قالب جمله سازی پیاده کنید و از توانایی درک مطلب و همچنین تسلط به گرامر خود آگاه شوید.

در کلاس های خصوصی معمولا معلم وقت بیشتری برای پرداختن به نقاط ضعف دانش آموزان دارد، بنابراین بیشتر می تواند تمرین و تکرار داشته و به دانش آموز کمک کند تا مباحث را بهتر درک کند. بنابراین توصیه من به دانش آموزان این است که در صورتی که احساس می کنند یادگیری زبان انگلیسی برای آنها مشکل است باید از کلاس های خصوصی بهره مند شوند.

استفاده از کتاب های کمک آموزشی به شما کمک می کند تا بتوانید تمرین های بیشتری داشته باشید. مسلما حل تمرین به صورت مداوم و مرتب یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن