راحله اسکویی | معلم خصوصی آموزش زبان انگلیسی هفتم در تهران

راحله اسکویی هستم، معلم خصوصی آموزش زبان انگلیسی هفتم در تهران، دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان هستم و بیش از 6 سال است که به امر تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه و تدریس خصوصی زبان در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول هستم.

چگونگی یادگیری زبان انگلیسی و زمان شروع آن از جمله سوالاتی است که بسیاری از افراد از من می پرسند، این که چه زمانی شروع به یادگیری کنند و از چه روش هایی استفاده کنند که موفق تر باشند. در حقیقت باب آشنایی ما ایرانی ها با زبان انگلیسی در مدرسه آغاز می شود، در سیستم جدید آموزشی کشور ما درس زبان انگلیسی از سال هفتم جزو کتب درسی قرار میگیرد، به همین دلیل اگر دانش آموز از همان سال های ابتدایی یادگیری این درس به مباحث آن علاقمند شده و موفق به یادگیری باشد که مشکلی نخواهد داشت در غیر اینصورت مطمئنا یادگیری درس زبان انگلیسی برای دانش آموز تا زمانی که تحصیل می کند یک چالش بزرگ خواهد بود.

با توجه به این که یادگیری یک زبان خارجه استعداد، انگیزه و تمرکز و تلاش زیادی می خواهد، این معلم است که در زمان آشنایی با زبان انگلیسی می تواند باعث ایجاد علاقه و انگیزه در شما شود، در صورتی که دانش آموزی در کلاس درس نتواند زبان انگلیسی سال هفتم را بیاموزد، والدین موظف هستند که برای او معلم خصوصی استخدام کنند، اگر می خواهید فرزند شما در یادگیری زبان انگلیسی موفق باشد، باید سعی کنید با روش های درست مثل شیوه های تدریس خلاقانه، ارتباط موثر کلامی با دانش آموز، جو صمیمانه کلاس و … در او ایجاد انگیزه و علاقه کنید. من به عنوان یک معلم خصوصی تدریس زبان انگلیسی معتقدم که در سال اول آشنایی با این زبان باید دانش آموز به یادگیری آن علاقمند شود. در صورتی که این علاقه در مدرسه به وجود نیاید، شاید یک معلم خصوصی خوب بتواند این جای خالی را پر کند.

یادگیری زبان مستلزم داشتن برنامه ای منظم و هدفمند است، در کنار آن تلاش برای یادگیری بیشتر و تمرین و تکرار زبان انگلیسی به دانش آموز کمک می کند تا مباحثی که آموخته است را به حافظه بلندمدت خود بسپارد، پس حتما سعی کنید که یک معلم خصوصی با سابقه تدریس بالا و همچنین موفق در امر تدریس خصوصی برای فرزند خود بیابید که بتواند او را در اولین تجربه آموزش زبان انگلیسی به خوبی با این زبان مانوس کند.

مطمئنا حفظ لغت و یادگیری گرامرهای کتاب درسی در کنار علاقه ای که دانش آموز به یادگیری زبان داشته باشد می تواند عامل اصلی موفقیت او در این درس باشد، ضمن این که دانش آموز باید به صورت مداوم روی نقاط ضعف خود تمرکز کرده و سعی کند ایرادات درسی خود را در همین ابتدای امر یادگیری زبان برطرف کند، من فکر می کنم بهترین زمان استفاده از کلاس های خصوصی یا کلاس های آموزشگاهی به منظور یادگیری زبان انگلیسی همین زمانی است که  دانش آموز در مدرسه به یادگیری مشغول است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن