داستان کوتاه انگلیسی میمون ها و ناقوس با ترجمه فارسی

داستان کوتاه انگلیسی میمون ها و ناقوس با ترجمه فارسی خدمت شما عزیزان ارائه شده است

داستان های کوتاه برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار کار برد دارند و یکی از روش هایی است که باعث تقویت خواندن و نوشتن زبان آموزان می شود

این داستان کوتاه مناسب کودکان نیز می باشد به دلیل این که کودکان به داستان ها علاقه زیادی دارند محتوای خود داستان ها و اتفاقات آن باعث می شود کودکان با علاقه بیشتری به سمت یادگیری زبان انگلیسی بروند

داستان کوتاه انگلیسی برای کودکان

میمون ها و ناقوس

روزی روزگاری در یک امپراطوری بزرگ دزدی زندگی میکرد. یک روز او ناقوس کلیسایی را دزدید و به جنگل گریخت. خیلی زود یک ببر دزد را دید، به او حمله کرد و او را کشت ، ناقوس روی زمین افتاد.

چند میمون ناقوس را پیدا کرده و شروع به بازی با آن کردند. هنگامی که مردم جسد دزد را پیدا کردند گمان کردند که یک هیولا باید  او را کشته  و سپس ناقوس را به صدا درآورده باشد پس او بی درنگ همه مارا خواهد کشت. آنها ترسیدند و شروع به ترک کشورشان کردند.

روزی یک زن باهوش و شجاع در حال عبور از جنگل میمون ها را در حال بازی با ناقوس دید، او نقشه ای داشت و آن را با پادشاه در میان گذاشت: ” اعلیحضرت ، میتوان هیولا را شکست داد اما این کار هزینه مالی دارد.”

پادشاه که نگران امنیت کشورش بود موافقت کرد که مبلغ زیادی به او داده شود.

سپس زن میوه های زیادی جمع کرده و وانمود کرد که دعا میخواند. سپس او میوه ها را زیر درختی در جنگل گذاشت و جایی نزدیک آنجا منتظر ماند. وقتی میمون ها میوه ها را دیدند ، ناقوس را انداختند و با عجله پایین رفتند.

آن زن به سرعت ناقوس را برداشته و به سمت شهر بازگشت.

هوش و شجاعت موفقیت را به همراه خواهد داشت.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن