داستان کوتاه انگلیسی طوطی با ترجمه فارسی

اگر به دنبال یک داستان انگلیسی آموزنده برای کودک دلبندتان می گردید داستان کوتاه انگلیسی طوطی می تواند یک داستان مناسب برای این موضوع باشد که با ترجمه فارسی خدمت شما ارائه شده است

متن داستان 

داستان کوتاه انگلیسی طوطی با ترجمه فارسی

ترجمه داستان کوتاه انگلیسی طوطی

 

طوطی

یک پیرمرد بسیار تنها بود زیرا همسرش فوت کرده بود، او دلش برای همسرش بسیار تنگ می شد مخصوصا برای لحظه های کنار هم غذا خوردن،صحبت کردن و خندیدن.

یک روز پیرمرد تصمیم گرفت یک طوطی بخرد. او فکر کرد طوطی بهترین حیوان خانگی خواهد بود، چرا که او میتواند با پیرمرد صحبت کند.

صبح روز بعد پیرمرد به یک مغازه حیوان فروشی رفت، صاحب مغازه به او طوطی های بسیاری نشان داد، یکی درخواست مربی داشت، دیگری نوشیدنی میخواست، دیگری فقط صدا تولید میکرد. فقط یک طوطی ساکت نشسته بود.
پیرمرد تعجب کرد که چرا او ساکت است، طوطی جواب داد چون من بیشتر فکر میکنم. پیرمرد با شادی فکر کرد، اوه چه پرنده عاقلی، او طوطی عاقل را خرید.

حالا هر روز پیرمرد سعی میکرد به حیوان جدیدش صحبت کردن، آواز خواندن یا تولید صدای جدید بیاموزد، متاسفانه طوطی از آموزش نکات جدید خودداری میکرد و فقط تکرار میکرد، من بیشتر فکر میکنم.

پیرمرد نا امید، با عصبانیت گفت : طوطی تو یک احمقی، من هم احمق بزرگتر هستم که فکر کردم تو عاقل هستی. فقط به خاطر اینکه تو تظاهر میکردی بیشتر فکر میکنی.

فریب کسانی که تظاهر میکنند عاقل هستند را نخورید

برچسب ها

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن