داستان کوتاه انگلیسی طرقه و پرستو با ترجمه فارسی

داستان کوتاه انگلیسی طرقه و پرستو با ترجمه فارسی سایت گوئج لند برای شما مخاطبان عزیز قرار داده شده است

این داستان کوتاه انگلیسی ساده با ترجمه ای روان ارائه شده است و برای زبان آموزانی که در سطح
مبتدی هستند بسیار مناسب است.

والدینی که در جستجوی داستان کوتاه انگلیسی درباره حیوانات برای کودک شان هستند این داستان برای آنها بسیار مناسب است زیرا نکته ای آموزنده در آن نهفته است که می تواند به دوست یابی آنها کمک کند.

داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی

داستان طرقه و پرستو

یک طرقه جوان به همراه والدینش در یک مرغزار زندگی میکرد. در یک صبح زیبای بهاری ، زمانی که طرقه جوان از شاخه ای به شاخه دیگر میپرید یک پرستو را دید.

خیلی زود طرقه و پرستو به دوستان خیلی نزدیکی تبدیل شدند. بعد از پرواز بر فراز باغ های بزرگ و مراتع سر سبز ، اغلب پرستو برای دیدن دوست جوانش به آنجا می آمد.

هربار طرقه جوان برای دیدن پرستو هیجان زده و خوشحال میشد. او از شاخه ای به شاخه دیگر میپرید و با خوشحالی منتظر پرستو می ماند.

روزهای زیادی میگذشت و پرستو و طرقه زمان زیادی در کنار هم صرف میکردند. روزی طرقه جوان به مادرش گفت :  مادر من خیلی خوش شانس هستم که دوست خوبی مثل پرستو دارم. هیچ کدام از دوستان من به اندازه او خوب نیستند.

مادر با عشق به طرقه جوان نگاه کرد و گفت : پسرم ، هیچ کس به اندازه تو حماقت ندارد تا با یک پرستو دوست شود. به زودی زمستان خواهد شد ، پرستو به مراتع دوردست سرسبز و بهاری کوچ خواهد کرد و تو را اینجا روی شاخه های سرد تنها خواهد گذاشت. بهترین دوست تو کسی است که در اوقات سخت کنار تو بماند.

* طرقه : نوعی پرنده کوچک

امیدواریم از این داستان کوتاه انگلیسی با ترجمه فارسی لذت برده باشید 

گوئج لند موسسه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان در تهران

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن