حسام شهبازی | معلم زبان مسلط به مترجمی و مکالمه

بنده حسام شهبازی هستند فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی در حال حاضر معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی هفتم در منزل هستم و به مدت ۷ سال است که به صورت تخصصی زبان انگلیسی را آموزش می دهم.

در شروع تدریس با زبان دانش آموزان شروع کردم و کتاب های درسی زبان آنها را تدریس می کردم و در حال حاضر هم، کتاب‌های درسی و تافل دانش آموزی را تدریس میکنم.

در واقع من بیشتر با دانش آموزانی که قصد گرفتن نمره بالا در تافل را دارند کار می‌کنم و زبان را به صورت حرفه‌ای به آنها آموزش می دهم.

من ارتباط خیلی خوبی با رده سنی نوجوانان برقرار می کنم و لذت و شیرینی یادگیری زبان دوم را دو چندان میکنم معمولا همه زبان آموزان مدعی هستند که یادگیری زبان انگلیسی شیرین است اما به عینه دیدم که معمولا این علاقه فقط در چند جلسه اول وجود دارد و به دلیل عدم پیگیری مناسب معلم یا آموزشگاه و یا خود دانش آموز این علاقه از بین می‌رود و من همیشه در جلسات خصوصی ام سعی بر این دارم که این علاقه را به طور مستمر حفظ کنم تا دانش آموز یا زبان آموز بتواند با علاقه ثابت پیش برود.

به دلیل تسلط هم بر روی مترجمی و مکالمه زبان انگلیسی فن بیان خیلی خوبی در تدریس زبان دارم و کاملا بر روی مباحث امتحانی تافل و همچنین مطالب درسی دانش آموزان هفتم مسلطم برای هر جلسه دسته بندی مناسبی دارم و بسیار ساده مطالب را توضیح می دهم تا این مطالب در ذهن دانش آموز بماند معمولاً هم سعی می کنم تمرین های جالب و انرژی بخشی را به زبان آموز بدهم تا بتوانم تمرکز او را در یادگیری زبان حفظ کنم در هر بخشی از آموزش زبان که گرامر و ترجمه و نکات مستثنائات سعی می کنم با الگوسازی و ساده کردن فرایند یادگیری دانش آموز را سریع تر و عمیق تر کنم.

به طور کلی در جلسه اول سعی در فهمیدن نوع یادگیری زبان آموز دارم و در جلسات آینده تمام تمرکز خود را روی آن روش می گذارم تا از نقاط قوت خود زبان آموز برای یادگیری استفاده کنم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن