ثریا طاهریان | تدریس بر پایه پایه کتاب و شعر و فیلم کوتاه و تقویت اسپیکینگ به کودکان

ثریا طاهریان هستم استاد با تجربه زبان انگلیسی دارای مدرک بین المللی هستم به مدت ۱۰ سال است که تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران را انجام میدهم زبان آموزان و دانش آموزان زیادی را در سطح های مختلف داشتم در بخش ترجمه زبان انگلیسی نیز فعالیت های زیادی داشتم.

بنده در این مدت ۱۰ سال به صورت خصوصی و نیمه خصوصی نیز در آموزشگاه های مختلف زبان انگلیسی تهران از مبتدی تا پیشرفته در منزل یا محل کار یا خود آموزشگاه تدریس داشتم همچنین در آموزشگاههای مختلف جمع پنج سال تدریس داشتم به عنوان معلم خصوصی زبان انگلیسی در ۲ دبیرستان نیز در پایه های دهم و یازدهم کتاب زبان انگلیسی آنها را نیز تدریس کردم.

مدرک بنده از کشور استرالیا و با روشی نوین به زبان آموزان انگلیسی را آموزش میدهم روش آموزشی من باعث می شود که یادگیری زبان انگلیسی به مراتب آسان و سریع باشد و با استفاده از منابع متنوع تصویری انگلیسی را کاربردی توضیح میدم.

به مدت دو سال نیز سابقه تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان را داشتم و بر پایه کتاب و شعر و فیلم کوتاه و تقویت اسپیکینگ به کودکان تدریس می کردم و همچنین مدتی نیز پایه های درسی از هفتم تا دوازدهم را نیز برای درس زبان انگلیسی تدریس داشتم مخصوصاً در ایام امتحانات.

من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی صبر و حوصله زیادی دارم و ارتباط صمیمانه ای با زبان آموز ایجاد می‌کنم و در کلاس انواع گرامر ها و ترجمه های مهم هر کتاب رو به زبان آموزان آموزش می‌دهم در آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان هفتم تا دوازدهم سرفصل های هر درس را با پاورپوینت آموزش می‌دهم تا تمامی تلاش دانش آموز یادگیری باشد و نه تقلید از معلم و حفظ کردن بی هدف جملات و عبارات کلیدی زبان انگلیسی.

در پایان هر جلسه نیز ۳ سوال مهم گرامری را به دانش آموز می دهم که یکی از آنها آسان و یکی متوسط و یکی هم مشکل است که دانش آموز بتواند در پایان هر جلسه خود را به طور کامل محک بزند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن