المیرا فدایی زاده | آموزش خصوصی زبان انگلیسی پایه هفتم

المیرا فدایی زاده هستم، دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم و 10 سال است که به عنوان مدرس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت دارم، همچنین معلم خصوصی آموزش زبان انگلیسی پایه های مختلف تحصیلی هستم.

زبان انگلیسی پایه هفتم از آن جهت که باب آشنایی دانش آموزان با درس زبان است دارای اهمیت فوق العاده ای است. بهتر است از همین ابتدای آشنایی دانش آموز با زبان انگلیسی مفاهیم به صورت پایه ای تدریس شود، اگر دانش آموز از ابتدا گرامر درس زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزد مطمئنا در آینده نیز موفق تر عمل می کند.

برای این که از همین شروع یادگیری زبان انگلیسی بتوانید مسیر را درست طی کنید، بهتر است کار را با قدرت آغاز کنید. یک برنامه دقیق و منظم برای حفظ لغت ترتیب دهید و روزانه ساعاتی را به حفظ لغات انگلیسی اختصاص دهید، از لغات ساده شروع کنید، سعی کنید علاوه بر حفظ لغات دیکته آنها را نیز بیاموزید. بسیاری از لغات انگلیسی تلفظ مشابه دارند، در این زمان دیکته کلمات به کارتان خواهد آمد.

برای یادگیری مکالمه باید هم گرامر قوی داشته باشید و هم لغات زیادی را بدانید، پس سعی کنید روی هر دوی این مباحث وقت کافی بگذارید. یکی از راه هایی که باعث موفقیت شما می شود، جمله نویسی است، سعی کنید با گرامرهایی که می آموزید و لغاتی که بلد هستید جمله های جدید بسازید. این تمرین قدرت درک مطلب را در شما افزایش می دهد.

می توانید برای آشنایی بیشتر با نوع سوالات زبان انگلیسی از نمونه سوالات امتحانی به جای تمرین خانگی استفاده کنید، درصورتی که احساس می کنید به تنهایی قادر به یادگیری زبان نیستید و یا احتیاج به راهنما دارید بهتر است معلم خصوصی استخدام کنید. یک معلم خصوصی با تجربه و دانش بالا می تواند شما را در راه رسیدن به هدفتان یاری کند. معمولا معلم خصوصی سعی می کند نقاط ضعف شما را پیدا کرده و با روش های تدریس مختلف سعی در یادگیری شما خواهد داشت.

داشتن یک برنامه منظم درسی و همچنین تمرین و تکرار مداوم به شما کمک می کند تا به خوبی مطالب را بیاموزید و  در حافظه خود ثبت کنید، معمولا زبان انگلیسی را به عنوان یک درس فرّار می شناسند، به این معنا که اگر تمرین کافی نداشته باشید آن را فراموش خواهید کرد، پس باز هم تاکید می کنم اگر میخواهید در سالهای آینده نیز یادگیری زبان برایتان دشوار نباشد حتما تمرین مداوم داشته باشید.

یکی دیگر از راه هایی که به یادگیری زبان شما کمک می کند این است که در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید و زبان انگلیسی را به صورت رسمی بیاموزید. به این ترتیب در سالهای آینده تحصیلی مشکل کمتری خواهید داشت. چرا که درس زبان انگلیسی یک درس به هم پیوسته است و تمام مباحث درسی از سال هفتم تا دوازدهم به هم مربوط است و هر درس پیش نیاز درس بعدی خواهد بود، بنابراین سعی کنید که حتما با پایه قوی در زبان انگلیسی به سالهای بالاتر قدم بگذارید تا در یادگیری مشکل نداشته باشید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن