اعظم فخری | معلم گرامر زبان هفتم

من اعظم فخری هستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد تدریس زبان انگلیسی هستم و بیش از 7 سال است که به عنوان معلم زبان انگلیسی در پایه هفتم مشغول به کار هستم. 5 سال است که در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت دارم.

زبان انگلیسی هفتم درس بسیار مهمی است، دانش آموزان در این مقطع تحصیلی برای اولین بار با مباحث درسی به نام زبان انگلیسی آشنا می شوند و آن را می آموزند، مهارت یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است و دانش آموزان برای موفقیت در آینده شغلی و تحصیلی خود باید این زبان را بیاموزند. بنابراین سنگ بنای موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی در سال هفتم رقم می خورد.

گرامر زبان هفتم مهمترین مباحث گرامری زبان انگلیسی که مفاهیم ابتدایی و ساده گرامری زبان را تشکیل می دهند شامل می شود بنابراین یادگیری این مباحث به دانش آموز کمک می کند تا در سالهای بالاتر تحصیل در یادگیری درس زبان مشکلی نداشته باشد.

زبان انگلیسی در دوران تحصیل یکی از دروس چالش برانگیز برای اکثر دانش آموزان است اگرچه امروزه به لطف موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی و اهمیتی که والدین برای یادگیری این زبان قائل هستند دانش آموزان زیادی حتی قبل از رسیدن به کلاس هفتم و آغاز یادگیری زبان انگلیسی در مدرسه با این زبان آشنا هستند با این وجود دانش آموزان زیادی نیز وجود دارند که یادگیری زبان انگلیسی برای آنها یک معضل بزرگ است.

من پیشنهاد میکنم برای این که فرزند شما در یادگیری درس زبان انگلیسی موفق باشد بهتر است در صورتی که احساس می کنید کلاسهای مدرسه برای او کافی نیست از معلم خصوصی استفاده کنید و یا او را در کلاسهای آموزشی خارج از مدرسه ثبت نام کنید.

نباید فراموش کرد که یادگیری زبان انگلیسی حتی در دانشگاه یا زمان فارغ التحصیلی و ورود به اجتماع و محیط های شغلی نیز مورد نیاز است بنابراین اهمیت دارد که دانش آموز این درس را به صورت اصولی و مفهومی بیاموزد. مهمترین نقش را در موفقیت یادگیری زبان انگلیسی انگیزه دانش آموز و علاقه او به درس زبان انگلیسی دارد و این وظیفه خانواده و معلم است که این علاقه را در دانش آموز ایجاد کنند.

اگر دانش آموز از کلاس هفتم درس زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزد و مفاهیم آن را درک کند از آنجایی که این درس دارای مباحث به هم پیوسته است مطمئنا در سالهای هشتم و نهم نیز کار آسان تری در پیش رو خواهد داشت. آموزش گرامر پایه در کنار یادگیری لغت ها می تواند نقش اساسی در مهارت زبان آموزی داشته باشد. بنابراین بهتر است که یک برنامه ریزی درست و دقیق برای یادگیری لغات جدید و تمرین گرامرها در اختیار داشته باشید.

برای این که بتوانید به مباحث مسلط تر باشید می توانید از نمونه سوالات امتحانی برای این کار استفاده کنید. این کار دایره لغات شما را افزایش می دهد و شما را با شکل سوالات آزمون آشنا می کند و نهایتا به شما کمک می کند تا تمرینات هدفمند و موفق تری داشته باشید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن