یکتا بارانی | معلم خصوصی زبان انگلیسی در سطح مبتدی تهران

من یکتا بارانی هستم، معلم خصوصی زبان انگلیسی در سطح مبتدی در تهران، دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم و 6 سال است که به عنوان مدرس زبان انگلیسی در یکی از آموزشگاه های زبان در تهران مشغول آموزش هستم.

تسلط داشتن به زبان انگلیسی برای اکثر افراد یک رویا و هدف است. باید بگویم رسیدن به این هدف می تواند بسیار آسان تر از آن چیزی باشد که به نظر می رسد. مهم برداشتن اولین قدم در راه یادگیری زبان انگلیسی است.

اگر میخواهید این زبان را به صورت حرفه ای بیاموزید پیشنهاد می کنم که با داشتن یک معلم خصوصی دوره مبتدی آموزش زبان انگلیسی را طی کنید. داشتن یک معلم زبان خصوصی در بدو راه می تواند الگو و راهنمای خوبی برای شروع یادگیری زبان باشد. چرا که یادگیری گرامرهای پایه زبان انگلیسی نقش اساسی در یادگیری و تسلط بر این زبان خواهد داشت.

یکی از ویژگی های استفاده از معلم خصوصی زبان انگلیسی برای مرحله مبتدی این است که مدرس وقت بیشتری برای رسیدگی به شما خواهد داشت، می تواند اوقات بیشتری را صرف محک زدن شما و آموزش مفاهیم مهم و جزئیات بیشتر نماید. ضمن این که امکان تمرکز روی نقاط ضعف شما در این مرحله با کمک معلم خصوصی بیشتر خواهد بود.

برای آموزش زبان انگلیسی در سطح مبتدی بسته به سن زبان آموز از کتب مختلفی به عنوان منبع آموزشی می توان استفاده کرد، به طور مثال برای کودکان و نوجوانان مجموعه کتاب های Friends and families و برای زبان آموزان بزرگسال نیز مجموعه کتاب های آکسفود یا تاپ ناچ را پیشنهاد میکنم، در حال حاضر در اکثر آموزشگاه های کشور نیز این منابع آموزشی تدریس می شوند و از منابع بسیار معتبر هستند.

توصیه مهم من به زبان آموزان عزیز در سطح مبتدی این است که حوصله و دقت زیادی داشته باشید، برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت باید قدم به قدم پیش بروید. بهترین کار این است که تمام تمرکز خود را روی یادگیری معطوف کنید و اوقاتی را نیز به تمرین و تکرار بپردازید، برای تثبیت آموخته های زبان انگلیسی در ذهن شما نیاز دارید که مدام در حال تمرین باشید، چرا که در صورت عدم تمرین مطمئنا بسیاری از مباحث و کلمات را فراموش خواهید کرد.

نکته مهم بعدی این است که سعی کنید مهارت های خود را در زمینه شنیدار، گفتار و نوشتن و خواندن به صورت مساوی ارتقاء دهید. اگر میخواهید زبان انگلیسی را تا مقاطع بالاتر بیاموزید تسلط به این مهارت ها به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

اگر فکر می کنید که شرکت در کلاس های خصوصی ممکن است خسته کننده باشد، می توانید به عنوان زبان آموز مبتدی  در آموزشگاه زبان انگلیسی ثبت نام کرده و از آموزش گروهی بهره مند شوید، اکثر افراد علاقه دارند تا در کلاس های گروهی شرکت کنند، به هر حال جو کلاس های گروهی شادتر و صمیمانه تر از کلاسهای خصوصی خواهد بود و بنابراین می تواند نتیجه بهتری داشته باشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن