کامران رضوی | آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده

کامران رضوی هستم فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی با سابقه تدریس هفت ساله در آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده و غیر فشرده همچنین اموزش گرامر و تقویت توانایی های شنیداری و گفتاری در قالب مکالمه.

در دو فرهنگسرای مختلف تهران کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار کردم و در کمترین زمان ممکن به بسیاری از زبان آموزان زبان انگلیسی را آموزش دادم.

در پایه های یازدهم و دهم نیز کتاب تحصیلی دانش‌آموزان را در زبان انگلیسی تدریس کردم به صورت خصوصی و همچنین به مدت سه سال برای مهاجرین کلاس‌های مخصوص آنها را به صورت فشرده آموزش می دادم و همچنین زبان آموزان زیادی را برای آیلتس آماده کردم.

من در تدریس زبان انگلیسی بسیار صبور و با حوصله ام و همچنین جدی.

از نظر من باهوش بودن یک معلم زبان انگلیسی بسیار مهم است زیرا باید بتواند با هر شخصیتی از زبان آموزان ارتباط درستی برقرار کند و مطالب را به درستی منتقل کند.

من معمولا در جلسه اول تدریس خصوصی زبان سعی در شناخت زبان آموزان دارم و سپس جلسات آینده را از روی همان نقاط قوت و ضعف زبان آموزان تدریس می کنم و در جلسات بعدی مباحث مرتبط قبل را مرور می کنم و سپس درس جدید را توضیح می دهم و در آخر سوالات مربوط به جلسه قبل از جلسه جدید را با دانش آموزان مرور می کنم.

از نظر من معلم زبان انگلیسی باید بتواند مفاهیم را به صورت قابل درک و ساده به زبان آموزان آموزش دهد و مثال های متفاوتی را برای درک بهتر مطالب برای زبان آموزان ارائه دهد.

من محتوا های مختلفی برای تقویت چهار مهارت زبان انگلیسی را دارم.

همیشه بهترین مطالب را برای زبان آموزان بر اساس توانایی یادگیری شان آماده نگه میدارم و در کلاس آن را ارائه میدهم.

مهمترین ویژگی یک معلم زبان انگلیسی باید داشته باشد این است که خودش آن زبان را به خوبی فهمیده باشد تا بتواند از مثال های عینی و واقعی در مکالمات زنده استفاده بکند و از مکالمات کلیشه‌ای به شدت پرهیز کند و بتواند به زبان انگلیسی را برای زبان آموزان شیرین و صادر کند به طوری که قابل فهم باشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن