پانته آ عباسی | تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح پیشرفته

پانته آ عباسی هستم مدرس خصوصی زبان انگلیسی، دارای مدرک کارشناسی زبان انگلیسی از دانشکده زبان های خارجی اصفهان، بیش از 7 سال است که به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح پیشرفته مشغول هستم.

بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله مهاجرت، تجارت و یا تحصیل در خارج از کشور نیازمند یادگیری زبان انگلیسی در سطح پیشرفته هستند و یا قصد دارند در امتحانات پیشرفته زبان نظیر IELTS یا TOFEL شرکت کنند، این دسته از زبان آموزان اکثرا برای تقویت مهارت های زبانی خود اقدام به استخدام مدرس خصوصی میکنند.

مسلما زبان آموزانی که در سطح پیشرفته قرار میگیرند، آشنایی خوبی با زبان انگلیسی دارند و تنها نیازمند یادگیری نکات مهم و کاربردی و یا اصطلاحات محاوره ای هستند، بنابراین برای این دوستان استفاده از کلاس های خصوصی بهترین انتخاب خواهد بود، به این ترتیب زمان کافی در اختیار خواهند داشت تا بتوانند مهارت های خود را تقویت کنند، از طرفی معلمی که به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سطح پیشرفته مشغول است میتواند به راحتی روی نقاط ضعف زبان آموز تمرکز کرده و او را برای رسیدن به هدف همراهی کند.

معمولا برای شروع در کلاس های خصوصی سطح پیشرفته یکی از کتاب های مطرح و معتبر این سطوح از جمله آکسفورد سطح پیشرفته و یا passages را انتخاب میکنم، این کتاب ها به مرور گرامر از مبتدی تا پیشرفته پرداخته اند و دروس آنها به ترتیب از مبتدی تا پیشرفته طبقه بندی شده است که با استفاده از آن می توان به تقویت مهارت های چهارگانه لازم برای شرکت در آزمون هایی نظیر IELTS یا تافل پرداخت.

معمولا برای بالا بردن سطح کیفی نگارش زبان آموزان سطوح Advance کارهایی از قبیل خلاصه نویسی کتاب و متون و همچنین فیلم زبان اصلی پیشنهاد می شود، استفاده از زبان انگلیسی برای نوشتن خاطرات روزمره نیز نکته مثبتی برای تقویت مهارت نوشتاری در نوجوانان سطح پیشرفته زبان آموزی خواهد بود.

برای این که از نظر مکالمه زبان آموز را به پیشرفت قابل قبولی رساند بهتر است از روش هایی مثل برگزاری ساعت های مکالمه آزاد، برگزاری Lecture، تماشای فیلم جهت یادگیری لغات و مصطلحات عامه و روزمره و همچنین یادگیری لغات در حوزه های مختلف عمومی و تخصصی استفاده می شود.

برای این که در Listening قوی باشید پیشنهاد میکنم فیلم های زبان اصلی ببینید، اخبار تماشا کنید، در کلاس های بحث های آزاد و مکالمات ثبت نام کنید، معمولا شنیدن صداهای مختلف با توناژ های متفاوت و همچنین لهجه های گوناگون و سرعت های بیان متنوع به شما کمک میکند تا مهارت شنیداری خود را در سطح قابل قبولی بالا ببرید.

شرکت در آزمون های شبیه سازی شده نیز برای کسانی که قصد شرکت در آزمون IELTS یا تافل را دارند پیشنهاد می شود، این آزمون ها شما را با نمونه سوالات و الگوی مباحث آشنا میکند و اعتماد به نفس بیشتری برای شرکت در آزمون پیدا میکنید، از طرفی استرس و اضطراب شرکت در امتحان در شما به حداقل خواهد رسید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن