هوشنگ رمضانی فر | تدریس خصوصی زبان انگلیسی یازدهم در تهران

من هوشنگ رمضانی فر هستم، معلم خصوصی زبان انگلیسی یازدهم در تهران. دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم، و 8 سال است که به تدریس خصوصی زبان انگلیسی مشغول می باشم.

درس زبان انگلیسی از جمله دروسی است که اکثر دانش آموزان برای یادگیری بهتر آن از کلاس های تقویتی و معلم خصوصی استفاده می کنند. یادگیری زبان انگلیسی نیازمند روش های اصولی و تلاش های مستمر است که تنها با برنامه ریزی دقیق و نظارت کافی بر اجرای آن می توان این زبان را فرا گرفت.

اکثر دانش آموزان بعد از فراگرفتن درس های جدید زبان در مدرسه، از مرور آن در خانه و تمرین کردن مداوم غافل هستند و به همین دلیل است که می بینیم اکثر دانش آموزان همیشه از یادگیری زبان می نالند.

پیشنهاد من به والدینی که به پیشرفت درسی فرزندان خود اهمیت می دهند و یادگیری زبان انگلیسی برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است این است که حتما از کلاس های تقویتی در منزل و استخدام معلم خصوصی بهره مند شوند، این مسئله به ویژه در دانش آموزان سال های بالاتر از اهمیت بیشتری برخوردار است، چرا که این دانش آموزان امتحانات نهایی و در پی آن کنکور را پیش رو دارند.

من در کلاسهای تقویتی سال های یازدهم و دوازهم همیشه درس دادن را با مروری بر گرامرهای اولیه آغاز می کنم. این مسئله علاوه بر یادآوری درسهای گذشته در تدریس نکات تستی نیز می تواند موثر باشد، چرا که دانش آموز می تواند این گرامرها را به خاطر آورده و از آنها برای یادگیری بهتر گرامرهای پیشرفته در سالهای یازدهم و دوازدهم استفاده کند.

اگر میخواهید دانش آموز کلاس یازدهمی در یادگیری زبان موفق باشد، باید برنامه ای منظم و دقیق برای مرور هر روزه مطالب درسی داشته باشد. درس زبان مبتنی بر یادگیری لغات جدید و همچنین گرامرها به صورت همزمان است. بنابراین بهتر است که دانش آموز به صورت روزانه تعداد مشخصی از لغات جدید را حفظ کرده و مروری نیز بر لغات سال های قبل داشته باشد.

انتظار می رود که دانش آموز با یادگیری کامل مطالب بتواند به انواع سوالات تستی و همچنین مبتنی بر درک مطلب پاسخ دهد، بهترین روشی که می توان برای تسلط بر زبان انگلیسی از آن بهره جست، حل نمونه سوالات مختلف از مباحث مختلف درسی است. من پیشنهاد می کنم که دانش آموز از منابعی به جز کتاب درسی استفاده نکند، البته کتب کمک آموزشی استانداردی که در بازار وجود دارد می تواند انتخاب مناسبی برای یادگیری بهتر باشد.

یکی از راه های بهتری که پیشنهاد می کنم دانش آموزان حتما به آن اهمیت دهند، استفاده از کلاس های آموزشی زبان انگلیسی در آموزشگاه ها است، چرا که دانش آموز با تسلط بر گرامرها و دایره لغت گسترده مطمئنا موفقیت بیشتری در یادگیری درس زبان خواهد داشت. اعتماد به نفس بالا در زمان یادگیری زبان انگلیسی به دانش آموز کمک می کند تا بتواند در امتحان موفقیت بیشتری داشته باشد. بنابراین استفاده از این کلاس ها در عملکرد بهتر در مدرسه و همچنین آزمون کنکور نتیجه مثبتی در پی خواهد داشت.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن