هدیه رضایی | تدریس مکالمه انگلیسی به روش PTT METHOD

اینجانب هدیه رضایی مدرس آموزش زبان انگلیسی از سال ۸۸ مشغول تدریس خصوصی و تضمینی زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف تهران هستم.

شاگردان متفاوتی را در آموزش زبان انگلیسی داشتم و همچنین کتاب تست زبان انگلیسی دکترای مدرسان شریف را با بسیاری از دانشجویان کار کردم و همچنین مسلط به تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی به روش

PTT METHOD

هستم برای بسیاری از تاجران در نمایشگاه‌های تجاری مترجم همزمان برای امور بازاریابی و فروش در نمایشگاه های بین المللی بودم.

مدتی نیز برای همان تاجران ایمیل های کار ایشان را رد و بدل و در این حوزه تجارب بسیار زیادی دارم.

همچنین بنده در تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی General و IELTS تجارب بسیار زیادی دارم.

در آموزشگاههای زبان انگلیسی به صورت ترمیک و مکالمه با متد روز لهجه آمریکایی به صورت خصوصی تدریس کردم.

از نظر من معلم آموزش زبان انگلیسی باید قدرت تفکیک نکات دستوری و گرامر زبان انگلیسی را داشته باشد و همچنین باید بتواند زبان آموزان را به زبان انگلیسی علاقه مند کنم و بتواند در جلسات خصوصی و گروهی که با زبان آموزان دارد آنها را در کلاس متمرکز سازد.

بعضی از افراد اعتماد به نفس پایینی در یادگیری زبان انگلیسی دارند که در ابتدا بهتر است اعتماد به نفس این افراد نسبت به این موضوع اصلاح شود.

سپس با ساده‌ترین بیان مطالب گرامر دستوری و مترجمی زبان انگلیسی به آنها آموزش داده شود.

همچنین قابل ذکر است که هر فرد ممکن است نیاز به متد خاص خود را داشته باشدو این مهم است که افراد در چه صد و درکی از زبان انگلیسی هستند و هدف من صرفاً تدریس نیست بلکه آموزش و انتقال دانسته هایم در آموزش زبان انگلیسی است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن