میلاد پرور | تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودک 9 ساله در تهران

من میلاد پرور هستم. دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی و سابقه 14 سال تدریس خصوصی زبان در مقاطع مختلف سنی هستم. من زبان انگلیسی را از کودکی آموختم و می توان گفت که این زبان به اندازه زبان مادری برای من شیرین و دوستداشتنی است. به همین دلیل هم از آموزش آن به کودکان لذت میبرم.

به عقیده من بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکی است، به این ترتیب مفاهیم زبان در خون جان کودک جای میگیرد و اگر به شکل درستی هدایت شود مطمئنا می تواند نقش مهمی در آینده تحصیلی و شغلی کودک داشته باشد. بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی به شکل رسمی و این که کودک بداند در حال یادگیری یک زبان جدید است، سن 9 سالگی است، کودکان در این سن به زبان مادری کاملا مسلط شده اند، بنابراین می توانند درک خوبی از مفاهیم زبان جدید نیز داشته باشند.

از دیگر مزایای یادگیری زبان در این سن آن است که کودک می تواند در کلاسهای رسمی شرکت کند و درک خوبی از کلاس درس و محیط آموزشی دارد، بنابراین وقت آن رسیده است که یادگیری زبان جدید را شروع کند.

برای این کودکان می توان از منابع درسی تایید شده استفاده کرد، یکی از این منابع مجموعه کتاب های Friends and families است. این کتاب ها با توجه به شرایط کودکان در این سنین تدوین شده است. کودکان 9 ساله می توانند به خوبی در کلاسهای خصوصی نیز شرکت کنند، آنها ارتباط با معلم را درک می کنند و می توانند با تمرکز بالا در کلاس حضور پیدا کنند.

بهترین روش برای شروع تدریس خصوصی به کودک 9 ساله این است که او را با الفبای انگلیسی و همچنین شکل نوشتاری آنها آشنا کنید. وقتی کودک حروف انگلیسی و صدای آنها را درک کرده و با شکل نوشتاری آن آشنا شود می تواند کلمات را یاد بگیرد، بهتر است همزمان با یادگیری کلمات دیکته آنها را نیز به کودک آموزش داد.

مهمترین نکته برای یادگیری زبان انگلیسی به کودکان این است که متدهای آموزشی، ساعات کلاس و همچنین میزان مفاهیم و مباحث آموزشی باید متناسب با سن و شرایط روحی کودک باشد تا او از کلاس درس و یادگیری زبان فراری نباشد. در حقیقت ساعات کلاس درس باید برای دانش آموز بسیار لذتبخش باشد و او انگیزه کافی برای شرکت در آن و همچنین یادگیری زبان جدید داشته باشد.

نباید فراموش کنید که مدرس نقش مهمی در ایجاد علاقه به یادگیری زبان در کودک خواهد داشت و هیچ فاکتوری تا این اندازه در یادگیری زبان تاثیرگذار نیست. چرا که یادگیری زبان انگلیسی یک فرآیند نامحدود است و شما می توانید تا سالهای سال همچنان به یادگیری مشغول باشید. بنابراین علاقه و انگیزه است که صبر و پشتکار یادگیری این مهارت کاربردی را برای شما ایجاد می کند.

در حال حاضر مدرسین خصوصی بسیار حرفه ای و با تجربه ای در زمین تدریس خصوصی زبان انگلیسی به کودکان 9 ساله در تهران مشغول به فعالیت هستند که می توانید از حضور آنها برای آموزش زبان به کودکانتان بهره مند شوید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن