مهراب رهبری فر | آموزش و توضیح ساده و قابل درک زبان

من مهراب رهبری‌فر هستم فوق لیسانسه زبان انگلیسی مکالمه بیش از ده سال سابقه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران را دارم و در حال حاضر در حال تدریس خصوصی زبان انگلیسی دهم در آموزشگاه های مختلف زبان در تهران هستم.

از نظر من مهمترین ویژگی یک معلم خصوصی زبان انگلیسی خوب این است که مطالب را به طور ساده و قابل درک توضیح دهد که زبان آموز علاقه مند شده و به خوبی یاد بگیرم من برای تفهیم بهتر مطالب زبان انگلیسی از عکس و فیلم استفاده می‌کنم روی مطالب زبان انگلیسی پایه دهم کاملا مسلطم و مهارت خیلی خوبی در برقراری ارتباط با دانش آموزان دهم دارم.

معمولا در جلسات تدریس خصوصی که با دانش آموزان دهم دارم حداقل چیزی که این دانش آموزان در طی جلسات بنده یاد می گیرند مطالب کتاب زبانشان است و معمولاً من همیشه بیشتر از کتاب مدرسه به آنها آموزش می دهم.

در واقع متد آموزشی من در تدریس خصوصی زبان انگلیسی در ابتدا ایجاد ارتباط قوی با دانش‌آموزان و همچنین توجه به نوع یادگیری آنها و سپس آموزش زبان انگلیسی به روش درست است بنده در آموزش مکالمات زبان انگلیسی روی تکرار و تمرین و محیط واقعی تأکید دارند و همچنین برای من بیان صحیح و تلفظ صحیح بسیار مهم است و اینکه در برخی موارد نیز اگر بخواهم روی گرامر با توجه به درخواست زبان تمرکز کنم نوع تدریس به صورت پلکانی از مقدماتی تا پیشرفته است.

ایجاد یک محیط زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر بسیار در روند تسریع یادگیری زبان انگلیسی بسیار تاثیرگذار است من معمولا تمام جلسات و برخوردهایی که با زبان آموز دارم را تحلیل و بررسی می کند تا بتواند در جلسات آینده به روش مناسب تری در اموزش زبان برسم.

در آموزش زبان انگلیسی بسیار صبر و حوصله دارم و تمام تلاشم این است که بسیار ساده و روان مطالب زبان انگلیسی را آموزش دهم بر اساس تجربیاتی که دارم برای هر دانش آموز از روش مخصوص به او برای آموزش زبان در تدریس خصوصی استفاده می کنم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن