معلم آموزش زبان انگلیسی هفتم در تهران | سینا اشراقی

سینا اشراقی هستم، مدرس زبان انگلیسی، دارای مدرک تافل هستم و گواهینامه تدریس زبان انگلیسی از یکی از آموزشگاه های معتبر تهران هستم. حدود 5 سال سابقه تدریس خصوصی زبان در سطوح مختلف آموزشی و مقاطع مختلف تحصیلی دارم.

برای یادگیری درس زبان مهمترین فاکتور علاقه است. بنابراین اگر قصد دارید فرزندتان در این درس موفق باشد و به دنبال این هستید که به زبان انگلیسی مسلط باشد بهترین کار ایجاد انگیزه و علاقه در کودکان و نوجوانان است.

پایه هفتم تحصیلی اولین سالی است که دانش آموز با زبان انگلیسی آشنا می شود، بنابراین روش صحیح آموزش و ایجاد علاقه و انگیزه مهمترین وظیفه ای است که یک معلم بر عهده دارد، در صورتی که به هر دلیلی معلم موفق به انجام این عمل نشود، یک مدرس خصوصی می تواند این کمبود را جبران کند.

درس زبان انگلیسی از اهمیت فوق العاده ای در دوران تحصیل برخوردار است، بنابراین باید از یادگیری مباحث توسط دانش آموز اطمینان حاصل شود، من برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی پایه هفتم، سعی میکنم رابطه صمیمانه و دوستانه ای با دانش آموزم داشته باشم، در کلاس های خصوصی تمام مباحث از ابتدا به دانش آموز توضیح داده می شود، من سعی میکنم شیوه تدریسی که برای دانش آموز انتخاب می کنم با آنچه وی در مدرسه تجربه می کند نزدیک باشد.

روش آموزش من بر مبنای حفظ لغات و یادگیری گرامر به صورت همزمان است. بیشتر وقت کلاس به بیان نکات مهم درسی و حل تمرین میگذرد، گاهی برای این که دانش آموز از آموزش خسته نشود انجام کارهایی نظیر بازی های ساده به زبان انگلیسی، خواندن کتاب های داستانی ساده، جمله سازی ها و امثال آن میتواند مفید باشد.

از آنجایی که مباحث درسی زبان سال هفتم بسیار پایه ای و مهم است، باید وقت کافی برای هر درس گذاشته شود و همچنین تمرین و تکرار به اندازه کافی صورت گیرد تا به اصطلاح مباحث تدریس شده ملکه ذهن دانش آموز شود، به این ترتیب دانش آموز نه تنها در این درس نمره قابل قبولی دریافت می کند بلکه برای یادگیری مباحث درسی سالهای آینده نیز آماده خواهد شد.

در صورتی که احساس کنم دانش آموز علاقه زیادی به یادگیری درس زبان دارد، سعی میکنم برخی نکات کاربردی خارج از کتاب که متناسب با شرایط آموزشی و سطح دانش کودک است به او بیاموزم، فعالیت هایی مثل پیدا کردن لغات هم خانواده و متضاد، پیدا کردن لغات مشابه با معانی متفاوت و یا حفظ کردن افعال بی قاعده از جمله این موارد است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن