عسل قوامی | معلم آموزش زبان انگلیسی در سطح advance

عسل قوامی هستم، 28 ساله و دارای مدرک زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه پیام نور تهران، بیش از 7 سال سابقه تدریس در سطوح مختلف زبان انگلیسی دارم و در حال حاضر مدرس یکی از معتبرترین آموزشگاه های زبان در تهران هستم.

پیشنهاد من برای کسانی که در سطح advance تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی دارند، استفاده مداوم از رسانه هایی است که مهارت های آموزشی را در آن ها بالا ببرد، برای مثال تماشای فیلم و انیمیشن زبان اصلی از جمله مواردی است که بسیار کمک کننده است، شما می توانید یک فیلم را بارها و بارها مشاهده کنید، تلفظ های صحیح را متوجه شوید، اصطلاحات جدید بیاموزید، قدرت listening خود را افزایش دهید و با زبان روز و محاوره ای آشنا شوید.

برای تسلط بر مهارت های نوشتاری نیز، در ابتدا باید به گرامر زبان انگلیسی مسلط شوید، برای این امر من پیشنهاد می کنم که حتما از وجود یک مدرس کاملا کاربلد و با تجربه استفاده کنید. در این مورد تمرین و تکرار بسیار اهمیت دارد تا تمام آموزه ها را به ذهن سپرده و بتوانید از آن به نحو احسنت استفاده کنید. کتاب های آموزشی معتبری در این زمینه در بازار موجود است که می توانید از آنها بهره ببرید، برای مثال مجموعه آکسفورد، مجموعه تاپ ناچ یا مجموعه passages از آن جمله است.

در مورد مهارت گفتاری آنچه مسلم است تسلط شما بر گرامر و همچنین سطح دایره لغات گسترده است. برای تسلط خوب بر مکالمه شما باید به قدری تمرین و تکرار داشته باشید تا در کسری از ثانیه تمام مکنونات ذهنی خود را به زبان انگلیسی برگردانید. مسلما جز با تمرین و تکرار بسیار این امر شدنی نخواهد بود. تماشای فیلم، شرکت در کلاس های مباحثه و مکالمه آزاد از جمله مواردی است که به شما کمک می کند در مکالمه قوی باشید. سعی کنید تا می توانید جمله سازی کنید. حفظ لغات از روی دیکشنری های تصویری می تواند ایده خوبی برای یادگیری کلمات بیشتر باشد.

یکی دیگر از مهارت های بسیار مهم در زبان انگلیسی درک مطلب و قدرت reading است. وقتی شما به اندازه کافی به گرامر تسلط داشته باشید و همچنین دایره لغت مناسبی در ذهن خود داشته باشید قادر خواهید بود که هر مطلبی را به راحتی درک کرده و مضمون کلی آن را دریابید. برای این که بتوانید به خوبی به این امر مسلط شوید پیشنهاد میکنم تا جایی که می توانید کتاب بخوانید. کتاب های داستانی متناسب با سطح تسلط شما، مطالعه روزنامه ها و یا سایت های انگلیسی زبان از جمله مواردی است که می تواند به مهارت یافتن شما کمک کند.

معمولا در سطح پیشرفته نیاز به حضور یک راهنما یا مدرس در کنار خود دارید، من پیشنهاد میکنم اگر قصد دارید در سطح advance زبان انگلیسی را بیاموزید حتما یک مدرس با تجربه و مهارت کافی استخدام کنید تا بتواند با روش های به روز آموزشی شما را در امر آموزش زبان انگلیسی یاری کند. در کنار آموزش صحیح، تمرین و تکرار کافی نیز می تواند شما را به  میزان تسلط دلخواهتان برساند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن