مرتضی قهرمانی | آموزش خصوصی زبان انگلیسی در سطح پیشرفته

مرتضی قهرمانی هستم فوق لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و مدرس و مترجم این زبان. بیش از 15 سال سابقه تدریس و ترجمه در موسسات معتبر در سطح تهران دارم. یکی از تخصص های من آموزش خصوصی زبان انگلیسی در سطح پیشرفته است. به همین دلیل نکاتی در این خصوصی میدانم که فکر میکنم دانستن آنها به بسیاری از سوالات کاربران پاسخ می دهد.

بسیاری از افراد بزرگسال و شاغل به دلیل درک اهمیت یادگیری زبان انگلیسی، سعی میکنند در مدت زمان کوتاهی به این زبان مسلط شوند تا بتوانند از امتیازات ویژه داشتن این مهارت استفاده کنند، شاید بتوان گفت بهترین راه برای این گونه افراد بهره مندی از کلاس های خصوصی است. استفاده از مدرس خصوصی زبان انگلیسی به شما امکان میدهد تا نقاط قوت و ضعف خود را خیلی زود بیابید و با توجه به اینکه مدت زمان کلاس برگزار شده منحصرا به شما تعلق دارد می توانید با کمی سعی و تلاش تسلط خوبی به آموخته هایتان پیدا کنید.

یکی از مهمترین کمک ها در تسلط بر زبان انگلیسی محاوره ای، یا اصطلاحا مکالمه، تماشای فیلم های زبان اصلی است، بهتر است برای شروع از انیمیشن های کودکانه استفاده کنید. یکی از مزیت های آن استفاده از زبان محاوره ای ساده و روزمره است. کم کم می توانید شروع به دیدن فیلم ها و سریال های سطح بالاتر کنید و به این ترتیب لغات و اصطلاحات بسیار و موقعیت های استفاده از آنها را بیاموزید.

اگر به قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشوری انگلیسی زبان نیاز به دریافت مدرک آیلتس دارید و میخواهید برای امتحان آماده شوید، هم میتوانید از کلاسهای مخصوصی که بسیاری از موسسات معتبر ارائه میدهند استفاده کنید و هم میتوانید با استخدام یک مدرس خصوصی اقدام به آموزش این زبان در منزل نمایید، کتاب های بسیاری برای آمادگی زبان آموزان جهت شرکت در آزمون آیلتس وجود دارد که مدرس شما یکی از این منابع را به شما معرفی کرده و آموزش را مطابق با سرفصل های آن پیش می برد.

در صورتی که عجله زیادی برای تسلط به زبان انگلیسی ندارید میتوانید از کلاس های عمومی آموزشی استفاده کنید، در این صورت تسلط شما به صورت نسبی و قدم به قدم حاصل خواهد شد و محاسن بسیاری دارد که از آن جمله میتوان به پرداختن به جزئیات آموزش در کلاس های ترمیک اشاره کرد.

فراموش نکنید در صورتی که میخواهید برای آزمون آیلتس یا تافل آماده شوید و یا قصد دارید تسلط همه جانبه ای به زبان انگلیسی داشته باشید بهتر است تمام مهارت های چهارگانه شامل اسپیکینگ، رایتینگ، لیسنینگ و ریدینگ را به صورت همزمان تقویت کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن