محمدرضا عربزاده | معلم خصوصی آموزش زبان انگلیسی دهم در تهران

محمدرضا عربزاده هستم، دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی هستم و بیش از 10 سال است که به تدریس خصوصی زبان انگلیسی در پایه های مختلف تحصیلی مشغول هستم.

انگلیسی درسی است که ممکن است یادگیری آن برای بسیاری از دانش آموزان سخت باشد، اما مطمئن باشید که راهی برای یادگیری آن وجود دارد و می توان خیلی ساده آن را آموخت فقط کافی است که برای یادگیری این درس انگیزه و وقت کافی داشته باشید.

اگر میخواهید انگلیسی را خوب یاد بگیرید باید در یادگیری لغت ها و همچنین گرامر کوشا باشید، انگلیسی یک درس کاملا زنجیره ای است، اگر آن را خوب بیاموزید در سالهای بعدی دچار مشکل نخواهید شد، به ویژه این که کاربرد زبان انگلیسی در دانشگاه و حتی شغل های مختلف باعث می شود تا هر که این مهارت زبانی را دارد یک امتیاز ویژه نسبت به سایرین داشته باشد.

برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یک معلم و راهنما دارید، مطمئن باشید که به تنهایی از پس این درس بر نمی آیید، به ویژه اگر آموزش های مدرسه برای یادگیری شما کافی نبوده اند، باید سعی کنید یک معلم خصوصی با تجربه و مهارت بالا داشته باشید که شما را در یادگیری بهتر یاری کند.

زبان انگلیسی از جمله دروسی است که باید به صورت هدفمند آن را بیاموزید، قدم به قدم پیش بروید و تلاش و کوشش شما را خسته نکند، ممکن است که یادگیری این درس کمی سخت و خسته کننده به نظر برسد. اما نباید امید و انگیزه خود را از دست بدهید.

ممکن است معلم خصوصی شما از کتب کمک درسی در این زمینه استفاده کند، بهتر است به شیوه های آموزشی که معلم شما برایتان در نظر میگیرد اعتماد داشته باشید و خود را به او بسپارید.

برای این که به مباحث درسی تسلط کافی داشته باشید، نیاز دارید که در یک برنامه ریزی درست، به صورت روزانه تمرین کنید، بهتر است هر روز حتی زمانی کم  و حداقلی را برای حفظ لغات یا تمرین گرامرها در نظر بگیرید. این کار باعث می شود تا لغات و گرامرهای آموخته شده را فراموش نکنید.

زبان انگلیسی یکی از منابع کنکور است، اگر میخواهید در کنکور موفق باشید، نیاز دارید که زبان سال دهم، یازدهم و دوازدهم را به خوبی یاد بگیرید. بنابراین سعی کنید از همین ابتدای ورود به دوره دوم متوسطه زبان انگلیسی شما تقویت شود. این کار شما را برای کنکور آماده می کند. بنابراین با اشتیاق و دقت زیاد به یادگیری مشغول شوید و سعی کنید با برنامه و هدف پیش بروید.

حل نمونه سوالات امتحانی به شما کمک می کند تا نسبت به یادگیری دروس و فهم مطالب مهم هر درس موفق تر عمل کنید. بنابراین داشتن یک کتاب نمونه سوال در کنار برنامه ریزی صحیح می تواند مکمل خوبی برای یادگیری درس زبان باشد. فراموش نکنید که هرگز دست از اجرای برنامه خود برندارید، یادگیری زبان دهم فقط مقدمه ای برای یادگیری بهتر زبان یازدهم است، بنابراین اگر در درس های سالهای گذشته نیز دچار اشکال هستید بهتر است با معلم خود در میان بگذارید و همه مطالب را از ابتدا مرور کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن