فرشاد محبی | پکیج های ویژه آموزش زبان

فرشاد محبی هستم به مدت ۱۲ سال است که مشغول آموزش خصوصی زبان انگلیسی برای متقاضیان مهاجرت هستم.

همچنین آموزش زبان انگلیسی به دارندگان مشاغل بین المللی را به مدت ۵ سال به عهده داشتم.

سه سال سابقه تدریس نیز در آموزشگاههای مختلف زبان انگلیسی در تهران را داشتم هم به صورت گروهی و هم به صورت خصوصی.

۱ سال نیز در مدرسه معلم زبان انگلیسی بودم.

من برای افراد متفاوت و نیازهای متفاوت پکیج های متفاوتی را ارائه می دهم.

برای مثال پکیج مسافرت بنده ۱۰ جلسه در دو هفته می باشد که کسانی که به عنوان توریست قصد مسافرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند می توانند این پکیج را انتخاب کنند و مثلاً پکیج speaking فشرده مخصوص افرادی است که می خواهند در نمایشگاه های بین المللی شرکت کنند و قصد کنفرانس و یا معرفی محصول و خدمات خود را دارند که این پکیج شامل ۳ جلسه در هفته می باشد که با استفاده از این پکیج می‌توانند به سرعت نیاز خود را برطرف کنند.

من به کسانی که می‌خواهند در آزمون IELTS شرکت کنند ۲۰ الی ۳۰ جلسه به آن ها در یک پکیج نکات مربوط به آزمون و پیشرفت اسپیکینگ و لسنینگ را به طور کامل توضیح می‌دهم.

بنده به دلیل علاقه ای که به تدریس زبان انگلیسی دارم در انتقال مفاهیم زبان بسیار پر انرژی هستم و به صورت ساده در لابلای آموزش زبان گرامر را نیز تدریس می‌کنم من اصلا از مثال های کلیشه ای و از پیش تعیین شده برای آموزش زبان استفاده نمی کنم و سعی می‌کنم تمام مکالمات طبیعی و بر اساس موضوعات روز باشد که دایره لغات زبان آموز گسترده‌تر شود.

در تدریس زبان انگلیسی از مفاهیم پایه شروع می کنم و با تر تیب بندی خوبی اموزش زبان را دنبال می کنم تا باعث سردرگمی زبان آموز نشود.

آموزش زبان انگلیسی بنده به صورت مفهومی و بر اساس سطح زبان آموز می باشد من طرح درس استانداردی را دارم و همچنین طرح درسم بسیار منظم است نظم خوبی در بیان مطالب گرامری و دستوری زبان انگلیسی دارم.

در کلاس های گروهی هم زبان آموزان را در بیشتر اوقات همراهی می کنم تا خودشان پاسخ مناسب را بیابند.

به طور کلی بنده مهارت آموزش زبان انگلیسی برای مکالمه و تقویتی و بالا بردن سطح زبان را دارم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن