شیما آقاجانلو | معلم خصوصی آموزش زبان انگلیسی یازدهم

اینجانب شیما آقاجانلو هستم فارغ التحصیل دانشگاه آزاد با ۹ سال سابقه تدریس به عنوان معلم به زبان انگلیسی در پایه‌های دبیرستان.

من پس از دریافت مدرک آیلتس شروع به آموزش زبان انگلیسی کردم و در آموزشگاه های مختلف تهران تدریس داشتم همچنین دو سال است که معلم خصوصی آموزش زبان انگلیسی یازدهم هستم.

از سال ۹۰ تا به الان به دانش آموزان زبان انگلیسی را آموزش دادم از ابتدایی گرفته تا دبیرستان اما در چهار سال اخیر به طور ویژه روی دانش‌آموزان دبیرستان همچنین در پایه‌های دهم و یازدهم متمرکز بودند و با آنها تدریس داشتم.

من در کلاس بسیار آرام و صبور تدریس می کنم و جو کلاس را به صورت دوستانه پیش می برم ارتباط با دانش آموزان در تدریس بسیار مهم است و من همیشه کوشیده ام که پس از صحبت اولیه با دانش آموزان بتوانم مشکلات و مسائل آنها را برطرف کنم و پس از تجزیه و تحلیل بهترین راهکار را در تدریس ارائه دهم.

من به آموزش اغلب کتابهای کمک آموزشی زبان انگلیسی مسلط هستم و همچنین روی تمام محتوا های زبان انگلیسی کتاب های پایه های دهم تا دوازدهم اشراف کامل دارم در نتیجه در تدریس زبان انگلیسی در این پایه ها می توانم هم از روش های به روز استفاده کنم و هم می‌توانم به سبک آموزش و پرورش پیش بروم.

سبک آموزشی دانش آموز محوری من در کلاس های زبان باعث شده است که شاگردانم زودتر از ن لازم شروع به صحبت کردن به زبان انگلیسی کنند زیرا که در کلاس من آنها را وادار به صحبت کردن البته با روش‌های جذاب می کنند که این مسئله باعث می‌شود که آنها در اثر تکرار و تمرین به تسلط بیشتری در مکالمه زبان انگلیسی برسند.

من همیشه ۳۰ دقیقه آخر کلاس را معمولاً صحبت نمی‌کنم و از دانش آموزان می خواهم که به طور مستقل حتی در حد توان خود و حتی اشتباه یک لکچر و یک جمله کوتاه بگویند و برای خود دانش‌آموزان هم گاهی بسیار عجیب است که چطور توانستند یک جمله بلند را با اطلاعات کم بیان کنند و دلیل این موضوع این است که وقتی آنها مجبور می شوند که انگلیسی صحبت کنند ذهن آنها کلمات بیشتری را پیدا می‌کند و در نتیجه مکالمه طولانی تری خواهند داشت.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن