شیلا رحمانی | دبیر آموزش زبان انگلیسی و آلمانی

من شیلا رحمانی هستم با مدرک فوق لیسانس به مدت ۱۲ سال است که مشغول به آموزش زبان انگلیسی و آلمانی در تهران هستم به مدت چهار سال خارج از ایران در کشور آلمان و انگلستان زندگی کردم.

بنده توانایی تدریس زبان آلمانی را نیز از پایه تا سطح B1 در منزل را دارم معمولاً من هر کتاب زبان انگلیسی را در مدت ۳۰ روز تدریس می‌کنم در زبان آلمانی نیز در ظرف دو ماه تا سطح A1 می توانم تدریس کنم و آموزش دهم.

با برخی از زبان آموزان که همکاری و تلاش فوق العاده با بنده داشته باشند با تکنیک های تست زنی مخصوص آزمون Goethe certificat می‌توانم آنها را در مدت ۶ ماه به سطح B1 برسانم.

من سابقه تدریس کلاس های رفع اشکال آمادگی آزمون B1 برای نوجوانان و جوانان و بزرگسالان را نیز دارم و کتاب‌های استاندارد زبان انگلیسی و زبان آلمانی را تدریس می کنم.

من به زبان ساده مفاهیم و گرامر زبان انگلیسی را به دانش آموزان یا زبان آموزان توضیح میدهم و همچنین از مثال های قابل فهم و کاربردی در زندگی روزمره استفاده می کنم در تدریس خصوصی زبان آلمانی و انگلیسی صبر و حوصله بسیار زیادی دارم و بسیار علاقه مند به تدریس این دو زبان هستم.

از نظر من فن بیان و روابط عمومی یک معلم زبان بسیار مهم است و تاثیر خیلی زیادی در فراگیری زبان آموز می گذارد به این دلیل که من در تدریس ام از مثال های کاربردی و قابل درک استفاده می کنم زیرا مدتی در کشور آلمان و انگلستان زندگی کرده ام زبان آموزان به سرعت لغات و جملات را یاد می گیرند. اکثر مساله‌ای من از کتاب ها نیست بلکه از اتفاقات روزمره در زندگی افراد است.

برای بعضی از زبان آموزان که مشکلات پایه‌ای دارند و از سفر به زبان انگلیسی و آلمانی را نمی‌دانند نیز از ساده‌ترین روش‌ها جهت تفهیم بهتره اموزش زبان استفاده می کنم و به زبانی ساده شروع به بیان جملات و آموزش گرامر از میان آنها می کنم.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن