شهرزاد رضایی | دبیر خانم برای تدریس و آموزش زبان آلمانی

من شهرزاد رضایی هستم فارغ التحصیل دانشگاه آزاد تهران در مقطع کارشناسی ارشد در حال حاضر مشغول تدریس خصوصی زبان آلمانی در تهران هستم.

از سال ۹۰ تدریس زبان آلمانی را به زبان آموزان شروع کردم با آموزشگاه های مختلف زبان در تهران همکاری داشتم.

مدرک مربیگری آموزش زبان آلمانی را دارم و به تمام کتاب هایی که به اموزش زبان آلمانی مربوط است حداقل آشنایی دارم و به برخی از آنها کاملاً مسلط هستم.

من معتقدم که اولین لازمه آموزش زبان به زبان آموزان علاقه خود زبان آموز است.

اگر او به یادگیری آن زبان علاقه داشته باشد و از سر اجبار نخواهد که زبان آلمانی را یاد بگیرد رشد او در یادگیری زبان آلمانی بسیار سریع تر می باشد.

من فراگیری زبان آموزان را تقویت می کنند و به آنها انگیزه لازم را برای یادگیری زبان آلمانی می‌دهم.

در این مدتی که مشغول به آموزش زبان آلمانی به صورت خصوصی هستم متوجه شدم که زبان آموزان عیناً به مانند آثار انگشتان با یکدیگر متفاوتند.

به همین دلیل من در تدریس خصوصی زبان آلمانی از پایه تا پیشرفته را میتوانم اموزش دهم اما بسته به نوع مخاطب و میزان اطلاعات او آموزش بنده کاملاً متفاوت است.

روش من در تدریس زبان آلمانی استفاده از روش آسان و تاکید بر مکالمه و محاورات روزمره است
برخی از زبان آموزان که از مقدماتی بالاتر می روند به آنها اصطلاحات متداول را به صورت کاملا کاربردی مخصوصاً به آنهایی که قصد مهاجرت دارند آموزش می دهم.

من توانایی آموزش زبان آلمانی برای شرکت در آزمون گوته به منظور اخذ مدرک و نیز مشاوره در امور مهاجرت به آلمان را به برخی از زبان آموزان دارم.

من خودم تحصیلکرده و مقیم آلمان هستند و اطلاعات خیلی خوبی در مورد مهاجرت و زبان آلمانی دارم.

به طور کلی از نظر من در تدریس خصوصی زبان آلمانی معلم باید بتواند تمام گرامر و اصطلاحات آن را به ساده ترین روش ممکن به زبان آموزان آموزش دهد زیرا زبان آلمانی به قدر کافی خشک می باشد و بهتر است که معلم بتواند در تدریس با انرژی که از خود بروز می‌دهد کلاس آلمانی را جذاب کند.
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن