شهاب سوادکوهی | دبیر زبان مسلط به تدریس‏ ptt method

شهاب سوادکوهی هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زبان انگلیسی سابقه هشت ساله در تدریس خصوصی زبان انگلیسی دارم و همچنین سه سال سابقه تدریس زبان انگلیسی به صورت نیمه خصوصی.

بنده مسلط به تدریس‏ ptt method هستم و در این مدت کلاس های ویژه مکالمه ی و تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و همچنین کلاس های تافل و آیلتس را در آموزشگاه های مختلف تهران برگزار کردم.

بنده کلاس های زیادی را برای زبان آموزان برگزار کردم کلاس هایی مانند مکالمه و گرامر یا کلاس های زبان انگلیسی ویژه مهاجرین و یا آماده سازی اشخاص برای مهاجرت های خاص و یا این که به بعضی از تاجران برای امور تجارت و صحبت با نمایشگاه ها و شرکای تجاری کمک کرد با آنها تدریس داشتم. بعضی از افراد هم که مبتدی بودند و یا اینکه می‌خواستند برای آزمون های دکترا آماده شوند نیز تدریس داشتم و به آنها زبان انگلیسی را آموزش دادم دلیل این همه فعالیت بنده به خاطر تسلطم در تدریس زبان انگلیسی است.

بنده بیانی بسیار قوی در انتقال مفاهیم زبان انگلیسی دارم و مثال های کلیدی و متعددی را در جلسات تدریس خصوصی هم مطرح می‌کنم برای هر مبحثی مانند مهاجرت یا دکتر یا مبتدیان و غیره پاورپوینت آماده دارم و تمام نکات و مثال های کلیدی را در آن مطرح کردم تا زبان آموزان بتوانند به خوبی مطلب زبان انگلیسی را یاد بگیرند.

در تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای مبتدیان بسیار پر صبر و حوصله هستم زیرا میدانم که آنها با یک انگیزه و انرژی و امید آموزش زبان انگلیسی را شروع کردند و در نتیجه به آنها انگیزه های لازم را می دهم زیرا آنها بیشتر از هر کس دیگری نیاز به انگیزه دارند.

آموزش زبان انگلیسی همراه به روز نگه می دارم و از منابع مهم خارجی برای بهتر کردن سبک تدریس هم استفاده می کنم و در خصوص برخورد با زبان آموزان معمولاً یک قدم پیش من دارم و آن افزایش سطح شخص و بالا بردن توانایی او در یادگیری زبان انگلیسی است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن