شبنم شاه مرادی نسب | دبیر زبان و مسلط به زبان انگلیسی

شبنم شاه مرادی نسب هستم سه سال تدریس خصوصی زبان انگلیسی در پایه های نهم و دهم را داشتم ۵ سال معلم زبان آموزشگاه های مختلف تهران بودم و سه سال نیز به طور خصوصی با افرادی که قصد مهاجرت داشتند برای مکالمه با آنها تدریس داشتم.

من خودم دو سال در خارج از ایران مشغول به کار بودم و در کشور امارات زبان انگلیسی را تدریس می کردم و به طور کامل در مکالمات روزمره ام از زبان انگلیسی استفاده می‌کردم.

از ۱۵ سالگی زبان انگلیسی را به طور کامل و روان صحبت می‌کردم مدرک تافل و آیلتس را در سن ۱۸ سالگی گرفتم و شاگردانی نیز برای آزمون آیلتس و تافل داشتم و همگی آنها با نمره های بالایی قبول شدن.

در مدتی که در پایه های نهم و دهم زبان انگلیسی را تدریس می‌کردند به طور کامل بر روی مطالب درسی این پایه ها مسلط شدم و آموزش های جدیدی را برای توضیحات بهتر برای دانش آموزان تولید کردم از پاورپوینت و ویدیوهای آموزشی و برای برخی از دانش آموزان نیز خودم پادکست مناسبی درست کردم تا بتواند زبان را بهتر یاد بگیرند.

به دلیل اینکه من خودم به زبان انگلیسی بسیار علاقمندم و با اینکه به زبان انگلیسی مسلط هستم فیلم های روز دنیا را با زبان اصلی میبینم و گاهی لغات جدید و یا اصطلاحات جدیدی را از جامعه روز زبان انگلیسی استخراج می کنم تا بتوانم در کلاس هایی که به صورت خصوصی زبان انگلیسی را آموزش میدهند به زبان آموزان منتقل کنم تا آنها نیز با این اصطلاحات آشنا شوند.

از نظر من یک معلم خودش باید همیشه شاگرد خوبی باشد تا بتواند جدیدترین مطالب را به دانش آموزانش آموزش دهد در تدریس خصوصی زبان انگلیسی قدرت بیان بسیار بالایی دارم و در انتقال مفاهیم و گرامر زبان انگلیسی با ارتباط خوبی که با دانش آموزان برقرار می‌کنند بسیار موفق ام و معمولاً برای آموزش به دانش آموزان به دلیل اینکه بیشتر آنها علاقه زیادی به یادگیری زبان انگلیسی ندارند از روش‌های مناسب بسیار جذابی استفاده می کنند که باعث علاقه آنها به یادگیری درس زبان می شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن